Zvrat

23. ledna 2013 v 19:46
"Tak to teda ne!" vijekla Nertis aniž by pomyslela na spící Elen."Sssss!" Ehnala se ELis."Ten sraz se změnil naa zítřek, protu to jsem, nechci abyjsi zase něco vyvedla.."Kleskla hlasem její setra a podívala se jí do očí."Byde tam i Mariaz?" zeptala se ještě Elis."No, protu to taky jsem.....no..víš...Mariza..ona..zmizela.a.." Elis ji ta nenechala ani doříc a už ji bylo všechno jasné, Musí najít Marizu než bude pozdě."Počkej Elis, průchod se otevírá za 10 minut, nech to na zítřek, dostaneš rozum."
"Ne, to teda nedostanu, Mariza je má matka, ale tvá ne, a pokud mišlýš toho šmejda, vyřídímsi ti kdyštak sama!"
Elis, dostaň rozum, ta holka potřebuje Matku, a né zpěhli ci světě o kterém ani ň neví!"Nertis se podívala směrem k Elininým d veřím a smutně dohlesla"..Norissa, je spět, nemůžeš ji tu nechat, jako jediná z nás tří v tomto světě vyrůtala a ví co je za hranicemi.." na sucho polkla a se sklopenou hlavou se podívala na svou nevlastní sestru.
"Nemám čas se s tebou dohadovat, sej toto Eleně a hlídej ji!" V tom hodila přívěšek přímo Nertis do dlani a jen zafouklo a byla prič.

RÁNO

"Jé, ahoj tetičko Neris, kde je máma?" Zeptala se Elen a prolnula si čerstvě rozevřené oči."Tvá matka muse na chlíli odjet, ale neboj brzy je vrátí, alespoň doufám..." vtom už to Elen nevidržela a křikla"Já to ho vašeho brzy jistě doszvíš se už mám pokrk co se tu to děje a co je na tý knize pravdy?!!" Nertis se na ni podívala dětskýmna očima a pravila" Už brzy se to dozvíš, dnes večer." zadívala se do Elininé bražny na tlustou knihu psanou vlastnoručně Elis.

"Elen!, c´víš co je za den? čtvrtek! Dvojí dávka, + zítra je výtrvarka!" Vijekla nadšeně Jess. "Já vím, vím a vííííím., ale jetu ještě něco , Teta Netris mi řekne co je na tý knize pravdy!Elen se rozzářila, při představě louce na které klusají jednorožci a obávané Elis která zachránila celý svět, nevěděla co na to má říci.
"Elis, tak se tak už nepvař jsme už skoro už školy" řekla ji její kamarádka proto že ten výraz byl oopravdy tupý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama