Osud

14. března 2013 v 18:19 | Elis
Elen byla celá zmatená"Prosím, o čem se tu bavíme?" podívala se na stařenku. Wett se podíval na Elen"Nemožné" řekl a ustoupil. Ale stařenka se nevzdávala"Sice nemá uplně stejné oči ale má v sobě sílu Karaků! A navíc, to nemusí dokazovat že žije"stařenka vypadala pěkně naštvaně. Wett se bez zájmu otočil a pak se hned udivil"Vypadá jako ona, ale co znamínko za ramenem?" zajímalo ho. Stařenka se ochotně postavila a sundala Elen kousek rukávu"Má ho" řekla s úsměvem. Wett se nevěřícně podíval na Elen"Ale když je toto ona....tak kde je?"


Elis bezzájmu vyšla ze dveří"Za vše díky ale už musím" rychle vyhrkla a zmizela."Díky bohu..." stale si opakovala. "Doufám že je vše jak má být" řřekla potichu a odešla ke domku na stomě


Wett pošel k Elen"Jak ti říkají?". elen si připadala divmě"Elen a jestli mohu poprosit o vysvětlení o čem je řeč?". Starřenka ji ignorovalala"Msíto být její dcera"."Čí mám být dcera?"zajímalo Elen. Wett konečně odpověděl"Myslíe si že jsi dcera velké bojovnice a následnice trůnu, dcera Elis. "

Elis si myslela že vyvázla jen o kousek a byla to pravda."Tákže jsi tu jen kvuli Merlindě?" zeptal se jí hlas který se ocitl z ničeho nic vedle ní."Samane!" vykřila leknutím."Nechmě napokoji, mě tvé idiotské žvásty nezajímají" vyrazila.Saman šel hned za ní"A co když řeknu ve městě že žiješ?"
"tak ti nikdo neuvěří"
"A co když řeknu že máš dceru?"
Elis se prudce zastavila"Ja-a-k to ví-š-š?" zakoktala. "Jednoduché, já vím vše jako první. Je u Wetta" řekl ji."U Wetta? Ale jakto....počkat!NERTIS!!"Elis ruply nervy"A ví to James?" řekla znepokojeně."Ne ale nepotrvá to dlouho"
"To né!" zařvala"Ale ano.." řelk Saman."Samane, prosím neříkej mu to!"Elis byla v úpnem zofalství."Ty jsi tyky nic pro mě neudělala". ELis byla celá vystesovaná"Protože byla jiná situace!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama