Život je děs...

22. května 2013 v 20:50 | Elis
Přátelé jsou vše. Nevím jak je to u vás ale u mě je to takhle aby se už nikdo neptal:

ZŠ:
1. třída-- žůůůžo! kamarádka aneb. BFF byla furt u mě, nic jsme nachápaly.. bylo to tak super.. škoda že si toho moc nepamatuji..

2.bylo to taky dobré... a tam to sice pomalu ale začalo. první holčičí hádky..

3.Peklo začíná, přicházím o kamarádku a jsem sama

4. má bývalá BFF o kterou jsem přišla mě vzala k ní a její nové BFF. nevěděla jsem že to takhle dopadne...

5.BOMBA VYBUCHLA. začíná peklo. Kibešikana se u nás objeví, do trojuhelníku vztupuje další holka, jsem odvzžena a prožívám nejhorší chvíle v životě.
jelikož se ani nezvládám učit, mamka mě posílá do scio kempu na víken do prahy. Bylo to tam boží! Byl tam jeden kluk. Nedá se říct že by se mi líbíl atd. ale měl stejné koníčky. Zajímal se o vesmír, znal šutrologii. Nikdy jsem nikoho takoveho nepotkala. Když jsem se v PO vrátila do školy, dívala jsem se z okan, nemohla jsem ta ten víkend přestat myslet! Byl to pocit blahosti, spokojenosti.
Jednou se mi udělalo špatně. Ještě ten týden. před tím jsme seděla s jednou holkou, pak jsem ale poprosila učitelku abych si mohla odsednout, bylo to pro mě lepší. Byla to ta "čtvrtá". A tak se jí jednou čitelka zeptala"Ty Eli"*sundala si brýle*"Nevíš co jse dějě s Krisinou? Celý týden hledí z okna, s nikým se nebaví"a zaščala tam vykládat jako to co nebyla pravda. Druhý den jsem přišla do školy. Všichni se na mě tak divně dívaly...... a pak jsem se to dozvěděla. Doma jsem brečela celý ty hodiny než přišla mamka. Pak jsem jí to vše řekla. Druhý den když mě budila do školy jsem jí řekla"Mami.. já tam už nechu"pak jsem si zakrila peřinu obličejem a nevnímala. Mamka mi zavřela dveře a nechala mě doma.

ŠOK ČÍSLO 2.Určitě znáte hru hawrse, já na ni byla závislá jednu dobu. Pak tam ale o mě na jednom profilu začaly psát hrozné věci. Když jsem se dozvěděla že mě vzali na GO vyla jsem tak ráda!!!


Takhle vidím základku já, aŤ už jsi jedna z nic, já si takhle pamatuji


a vím... že bez přátel nejsi nic,
http://ask.fm/Elisomator/answer/46209801285 - ano,to píšu já. Proč se všichni ptají kdo je tvůj BFF? proč jich nemohu mít více? Ev, Sáru, Kluky, Kačku.... My Little Pony je sice prej seriál pro prcky, ALE JÁ SI TO NEMYSLÍM shlednětě celou sérii a pak vám VŠE doje!!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 23. května 2013 v 14:21 | Reagovat

Chudinko... je mi tě líto, chudáčku. :-(

2 worst01 worst01 | 25. května 2013 v 10:17 | Reagovat

:( kráva učitelka

3 jjjessie jjjessie | Web | 3. června 2013 v 11:11 | Reagovat

Jáj :((((((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama