Září 2013

Mé otázky na vás + dess

30. září 2013 v 16:45 | Elis
1) jak jste si mohli všimnout dess měním,prosím pište do komentářů jak se vám líbí

Malá chybka se vloudila

29. září 2013 v 21:15 | Elis |  Ledové Srdce
Kate si strčila do pusy poslední sousto rohlíku"Hmm..". Elis se na ni podívala jako na zvíře které nikdo 100 let neviděl "15. rohlík?"
Kate však v plnou pusou jen odpověděla "To j- č-trrnáctýý". V tom Elis z prudka zastavila"Sakra! ten sraz!" rozeběhla se zpátky ke hlavní budově. Kate nejříve dožvýkala a pak se taky rozběhla. Když otevřela dveře ve 2. patře uviděla že všichni už sedí na židlých, před nima stál vysoký zrzavý muž krerý nevypadal zrovna moc spokojeně.
"Zase pozdě" podíval se na ně přísným pohledem Freches
"My se omlouváme" snažila se Kate něják to moc nerozebírat. "dobře, sedněte si a poslouchejte"
Elis se nasoukala do předposlení řady ale Kate musela do poslední za ní jelokož už nebylo místo.
"Od špehů jsme se dozvěděli že strana zla chce opět zaútočit, proto je dnes večerka už v 19:30 a budíček v 5:00, chci abyste si nachystali, popřípadě se půjde po chatkách na tréning, 5 - 10 připravte si dnes luky, ty mám na starost já."

Elis-*polkne*proč my šly do šestky??
Kate-yes, konečně boj
Ferches ale stále neskončil"V posledním boji byly velké stráty, doufám že už tady takové žádné slabochy nemáme"

"Proč jsem se jen já dostala do tohohle tábora, prosím svatá Kairo, pomozmi! Nestrpím další výcvik s Forchesem!" modlí se potichu Elis
"nyní mužete jít, chatka číslo šest ať příjd za mnou" skončil Ferchces
"To je naše smrt" polkla Elis
"Trochu odhodlání! jsi SV a bojíš se nějákýho chlapa?" dloubla do ní loktem Kate
"Se ti lehko řekne.. sama víš že bych nejraději žila normální život.." zadívala se do země a vztala ze židle. Kate jí chytla za ruku"jsem tvá kamarádka, přece si nemyslíš že bych tě v tom nechala, pojď ať to máme za sebou!"

nwm aneb něco jako kapitola

28. září 2013 v 12:25 | Elis |  Ledové Srdce
Ano kvůli prvnímu bodu budu měnit prví kapitoly, spíše před kapitolou nabo na konci napíšu "shrnutí" ne co by se mělo stát

Elis ještě žvýkala poslední kousky rohlíku.
"Dnes jmsem vyhrmla" řekla s plnou pusou. "Ale jen o jeden!" naléhala Kate která nemohla uvěřit je jí kamarádka porazila.
Když došly k chatce Kate vytáhla papírek z kapsy a začala číst." Přichystejte si meče, štíty, luky prostě co máte, kalhory a modré vlajky" pronesla namyšleným tónem. Elis se začlala smát, smích ji ale krátce potom přešel jelikož uviděla jak za ní stojí Feches."Ju tu něco k smíchu?!"
--

Elis stála u okna a vzdychla. "Co je?" řekla Kate a dala si šípy do pouzdra. "Další zbytečná válka, jen kvůli mě". "Nesmíš si tak brat.."
"A jak si to mám sakra jinak brat?!" začala řvát Elis "Ani nevíš jak mi je! jsem tady, sama to zažívám ale nic, nic nemohu udělat!. Kate k ní přišla a obejmula ji "Neboj, Wett tě jednou najde" uklidnila ji.
"Kéž bych alespoň věděla kde jsme.."
--
Pomalu vysedly na koně a zařadily se do řady. Jetě jednou si obě dvě zkontrolovaly zda mají věci. Pak na povel vyjemy v řadách, Kate byla ve předu, vedla první skupinu, narozdíl od Elis která se radši dala do té zadní. Pomalu ale jsitě se jí začíná dělat blbě. Další boj. Který ona nechce, nechce zbytečné krve prolití, nechce to ani vidět..
Kate zavelila aby se všichni seřadili do řad, právě byla nejštastnější člověk, chtěla zase ukázat co v ní, její živel byl boj a ochrana, už odmala jí k tomu rodiče vedly, proto skončila i tady. Elis poplácala svou klisnu Chryzanrtenu po krku a zašeptala jí "prosím, jeď co nejvíce bokem..". Klisna zafněla a zadupala do země. "Hodná holka" usmála se Elis. Zadívala se na kate která hrdě stála jako první. Taky by chtěla něco dokázat.. chtěla by.. chtěla by věděť jaký je její životní cíl.
Kate zářil usměv a zkrze zuby potichu procedila "tentokrát vyhrajeme Semile"


táák jelikož kvůli prvnímu bodu toho hodně měním tak tuto je- Eliza pravým jsměnem, jinak Elis se narodila obyčejné ještě mladé dívce Rose,otec neznámý. Jelikož se zjistilo že v toto období se má narodit nová naděje a nový strážce "knihy" která chrání tento svět, měli přestat války a měla vyhrát spravedlnot, od té doby co se Elis narodila vše vypuko, války.. boje.. jelikož Kaira už neměla se o toto starat ale jen o knihu. Rose věděla že jí bude chtít její otec a tak usoudila že bude nejlepší když se obětuje zmátne je a svou dceru nechá svému douholetému kamarádovi Wettovi. Tomu se jí avšak podařilo uchránit jen pět let, během té doby si s ní málo kdy hrál, neměl na ni moc čas. Pak jednoho večera se podařilo zjistit kde je a ... (už vím kdo bude nemesis v první knize! juhůůůů, i´m king!) dobře kde jsme to skončili? no prostě "npeřátelé " zjistili kde je a tak se jim jí podařilo ukradnout, mysleli si že je pozdě ale nebylo! tradáááá Kaira jí musela zachánit kožich aby se nemusela starat o nového strážce. Věděla že bude jedno místo kde bude v bezpečí, výchovný bojovný tábor. Elis tam žije od svých šesti let a jediná opora je její kamarádka Kate, má problémi s okolními děckami, není tam zrovna oblíbená a často jen pro posměch..

Jak napsat trhák

27. září 2013 v 20:28 | Elis
táák nazdar ryby! ve čtrvtrek jsme měli supl z češtiny a měli jsme Gajdošídka, vede literární krpoužek a vykládal nám o tom že existují pravidla jak napsat trhák, a tu je máte!

Západ slunce

24. září 2013 v 16:01 | Elis |  Zatmění slunce
"Vidíš tu knihu? Je to něco jako brána nekonečných listů. Příběhy se sem píšou nekonečně dlouho, ale nemůžeme je vidět, v každém světě se odehrává něco jiného, ve světě lidí, ve světě poníků, ve světě fantazie, ve světě mravenců... cokoliv má děj je zde zapsáno, celé naše životy jsou tady zdokumentovány" "všchy?" "ano všechny, jednou tohle bude tvoje.."

První část: Západ slunce


Bylo či nebylo? Bylo.. bylo a je..


Další nudný den. Pomyslela si Suney a dala si tašku přes ramena. POdívala se jesli má všechno a pomalu zavřela dveře od domu. "Hele, to je ta opoždělka!" ozval se smích o kousek dál. Suney sklonila uši a vydala se po prášité cestě.

Uviděla velká pozlacená železná vrata s nápisem Střední škola. "Hej, zaostalko! Co budee dneska!" vykřikla na Suney jenka klisna. "Neříkej mi tak!" zařvala na ní na oplátku. Klisna pokývla na svojí patru ať chvíli počkají. Přšila až k ní. Byla tak blízko že bylo slyšet jak jí tluče srdce"NIkdo mi nebude poroučet" procedila zkrze zuby. "já.. já" nevěděla co má říct, sklonila hlavu a vydala se do třídy. "Trapas!!" zařval jeden poník ze jejich party.
Suney seděla v první řade, sama. Nikdo neseděl v první řadě jen ona. Viděla ostatní poníky jak na chodbě běhají sem a tam, aby byly rychle ve třídě "Pohni Glace!" vykřikl jeden"za chvíli zvoní!!". Suney se ohlédla dozadu, Besvell, oblíbeňkyně a třídní kráska seděla na lavici a vykládala zase kousek svého "těžkého života". Suney si vytáhla věci na lavici, přitom ale nemohla myslet na to co jí říkají.. Hej, ty spoždělko! Hahaha! koho to tady máme? žeby ta malá klisnička co ještě nemá značku! co je to za poníka? je prakticky dospělá a nemá svůj osud!! ale příchod učitelky jí vytrhl z myšlenek
"Dobrý den třído" řekla tmavě modrá klisna se světle žlutou dlouhou hřívou a začala jim diktovat
Danou látku.
Když se ozval zvonek všichni vyletěli ven. Jen Suney si teprve začala balit věci, nechodila na obědy ve škole už jí dost stačilo že se tu musela ukazovat. Celá znechucená vyšla se třídy že si ani nevšimla že někdo proti ní jde. Nevšimla až do té doby než narazila do klisny která šla před ní. "Sakra!" řekla klisna a zašala zbírat věci. "Moc se omlouvám"řekla Suney a zohla se aby jí pomohla. "To je vpohodě, začetla jsem se" zasmála se klisna. Suney to trochu překvapilo, byl to první poník který se s ní Bavil "Ty sem chodíš na školu? Nikdy jsem si tě nevšimla" řekla Suney a zadívala se na ni. "Jo, do devíky ale letos budu přestupovat, mám to moc daleko a dojíždím".
"odkud že musíš jít jinak, vždyť stední je i u nás ve městě"
"Bydlím na Derlonském zámku, v okolí je jedna preztižní střední a rodiče mě tam poslali" Suney na ni vykulila oči "Na zámku?!"
"Ano, jsme šlechtická rodina" začervenala se "Jo a promiň jsem Glace Rose"
"Pravda, zapoměli jsme se přředsavit jsem Suney"
Suney viděla jak Glace sjel pohled "ta bez.."
"ANo, ano!" řekla naštvaná Sun. Myslela si že konečně našla na škole člověka co jí pochopí ale asi ne.
"Promiň, je mi to líto, ale i bez toho se dá žít, i bez cuite marku můžeš kdo ví co dokázat, já ho dostala krátce po narození.. a přitom jsem nic neudělala.."
"Lepší než ho nemít vůbec a neslyšet každý den jak ti říkají že jsi vadná, sorry ale už musím" řekla otráveně a zamáchala křídly
"Tvrdohlavá" usmála se Glace a zase se ponořila do čtení
Upoutávky zde! :D

23. září 2013 v 21:19 | Elis

PONY STORY

Zatmění slunce:

Bylo slyšet jen tiché zamávání křídel a jemný dopad. Předklonila hlavu, byla celá vyčerpaná. "Suney?" uslyšela známý hlas. "jsi to ty Glace?" zeptala se i když sotva mohla mluvit. "Co se stalo?" přiběhla k ní Glace Rose s ustrašeným výrazem, za ní ji byly v parách Levandule a Rechy. "Tý jo holka, ty jsi borka!" vřízkla radostně Rechy a poplácala ji křídly. Levandule k ní přišla blíže a otřela se o její obličej "Naše malá Suney, Suney". "Tak co se stalo?" náléhala Glace. Suney si sedla sotva chtěla otevřít ústa aby něco řekla náhle si vše uvědomila. Za ní byly davy poníků kteří radostně vyskakovali, jásali a tleskali. "Ty jsi to dokázala!!" rozběhl se k ní Gerly a rádosně jásal. "To je má holka!" vykřikl když k ní došel. Suney se na něho usmála. Na všechny se usmála. Najejí nejlepší přátelé, dokázala to jen díky nim. "S-s-uney.. t-y" koktala Rechy. "Končně se vymáčkni!" pobídla jí Glace. "tvůj cuite mark" řekla fascinována Rechy. Suney se otočila na druhý bok, byla to totiž normálně ta poslední věc co jí zajímala. Když to ale uviděla jako kdybyb jí energie naskočila do žil"Ona tam zůstala! moje značka!" vykřila radostně, podívala se na ni, bylo tam slunce které z půlky zakryl měsíc. Podívala se i na sebe. Cítila se jinak. Její hříva se zlatila a srst byla čistě bílá. "Vítej v klubů bílých" usmála se Glace. Konečně vypadala tak jak měla. Vše bylo tak jak si přála. Bylo po válce a zpnila ten svůj úkol. "Holka to bylo to nejkrutější zatmění co jsem kdy vyděla!!" řekla nadčeně Rechy a prohodila svou rozcuchanou hřívou. Suney už to nevydžela, musela.... a ro stačí xD konec upotávky č. 1
zkoušela jsem i obrázek kde jsou hlavní postavy, toto byl první pokis druhý mám jen tužkou
Čas války

"Je mi líto ale je už pozdě" řekl doktor a přešel k dalším poníkům kteří měli poranění. Světle podrá klisna v plášti se tam procházela, viděla jak tam se v bolestech svítali válečníci co bojovali za svou sem. když došla až na konec uviděla tam hnědou klidnu. Stekla jí kapka slzy a jen tiše řekla" je mi to líto" podívala se na vou kamarádku, měla pootevřené oči a sotva vnímala, porádně jí přikryla a doufala že se z toho dostene. Když vyšla ven ze stanu kde se ošetřovalo rah jí zazářil a ona skočila do potrálu, pak už byla u sebe doma
--
Tmavě zelená klisna pochhodovala sem a tam "Možná.. možná by chtělo jen přesunout řady bojovníků" navrchla. "Nejsem si jist vaše veličenstvo že to výde" řekl poík který tál vedle ní. "A co tam dat více pegasů? nálety ze zhora?" navrhl král. "To by možná zabralo" zamyslel se poník a začal vše seposovat.
---
"Juhůůů!" vřískal radostí šedý pega "Hledají posily do války, konečně ukážu naši vesnici že nejsem nula!!"

SP

(svět příběhů)
Ledové Srdce:
Studená zimní noc, vítr sebou nesl sněhové vločky a tampuchy se pomalu zažaly tvořit na okapech
Kaira se prodírala zkrze vánici která jí téměř oslepila, všude viděla jen bílo "Blbej sních" řekla si a s dalším krokem se jí další tlapka zabořila do sněhu. Konečně tam dorazila. Před ní se tyčila velká kamnná hradba. Zhluboka se nadechla a stoupla si na zadní aby zaklepala. Bála se toho co se děje uvnitř. Když uslyšla jak vcakla klika myslela že se jí zastaví srdce, když ale zpozorovala šedé oči oddychla si"Madalim". Madalim jí otevřela a s úsměvěm přivítala "Jsme rádi že jsi došla". Kaira se šibalsky potichu zasmála "Přece je středa"
Když vešla dovnitř viděla jak všude vysí barevné řetězy a ozdoby. "Po roce váánoce vááánoce přicházejí zpívejte přátelé" ozvalo se z jehono z pokojů "ihned ztichni Jamesi!!" ozval se Elisin naštaný hlas. "kam se má dat ten kapr?" běhlala z pokoje do pokoje Kate. "Proč? vždyť jsou vánoce!" bránil se James. "Ehhr! Lituju toho dne kdy jsem tě potkala" zalitovala se Elis.. "počkaty, kdy ty jsi mě potkal, jelikož nevím kdyo mě tady chtěl zabít!"
"Já?"
"Ano ty, s tvým tupým bratrem!!"
"Dobře uznávám že Semil je tupý ale ty se musíš naučít žít realitou"
"Nesnáším středy" řekla Elis a uviděla jak se Kaira směje. "Holka ty máš ale štěstí". Elis se na ni jen podívala vražedným pohledem "ještě ty začínej"

ano :) Kaira :33 miluju když jsou středy a James si utahuje z ELis, kate sotva stíhá a Kaira všechno ničí :D

NEW

Malá Vesnička
prostě story dle TPS

JEDEN Z MÝCH SVĚTŮ

DIVOKÉ KOČKY(WARRIORS CATS)

Pohled zkrz jiné oči
Stála na okraji střechy jednoho z městsých mrakodrapů (magordapů :DD ) její žluté kočičí oči zářily do městské tmy. Zpokojeně zvedla svůj pískově žlutý ocas a skočila dolů. Netvalo dlouho a zachytila ji šňůra o kretou se zapřela svou zlatou tlapou. postupně jela potro po patru dolů. Milovala svoje město. Město těch pravých divokých koček, pořádný mejdany a bitky na ulici. Když dosedla na zem rozhlédla se a zmizela v podzemní kanalizaci, vylezla až na kraji města celá suchá "Tak už jdu sestřičko" usmála se a rozběhla se směrem k lesudenní statistiky a Rybí kecy+ potřebuji pomoc

22. září 2013 v 15:09 | Elis
Ano, ano. Podle statistik vidím že průměrně jsem příjde pár lidí ke mně na blog, nezanechají komentář a zmmizí. Ale s tím je konec!! :D Mám tu pro vás rozdělanou upotávku, new na každý mí příběh, udělám anketu kterým se mám nejvíce zabívat.
Jen tak pro představu mám tu Zatmění Slunce, Ledové Srdce (Sp- svět příběhů) , čas války, Malá Vesnička, Pohled jiných očí a... Fish story xD. No nějak mě začalo si kreslit bojové věci tak jsem se přihlásila do jedné soutěžě u Sveety ZDE už mám první pokus za sebou, ale bojuju s tím:D Anooo kreslila jsem Elizečku :3 (jak jinak :D) ano, pravděpodobně by bojovala proti Kiřiným kecům :DD inak za chvíli se jsu šprtat -_-. Ještě že zíta není ruština.............................. ALE MÁME SUPL Z IKT! oh no.. a máme Vlasákovou O.o zabíte mě někdo, nechci se toho dne dožít. A v úterý hurá na vytahování stehů, sundání obvazů a hurá si nasadit sluchátka a umejt hlavu po 2 týdnech, asi mám nejvíce zamaštěnou hlavu z celýho kraje za ty dva týdny :D inak jsem se chtěla zeptat jesli někdo neumí dělat ty ikonky o.o chtěla bych si jednu či pár nechat utvorit, tak hledám někoho hodného :D popřípadě pomoc s desem, mám růzené návrhy jelikož tady to moc nejde vidět', napište prosím jak se vám to děsně čte :D ..... co dál? jo!!!! Tuha se něják skamarádila s Progsessou :OOO rybí kámošky :D a Šíla s Huou stále nic nežerou :DD
inako tu je moj první výrvor.. :)

Zdá se mi to nebo..?

21. září 2013 v 22:46 | Elis
Nebo se vše točí kolem vztahů? Přátelsví už neplatí? Všichni to tak řeší.. nebo tak: Jsou holky které střídají kluky jako ponožky, ale jsou i holky o které mají kluci zájem protže jsou fajn. Ale co mi příjde divné? Já jsem neměla kluka už od mala, snad nějak v 1. třídě či co, ale to byla blbost :D a jsem spokojená! Mám kamarády, kamarádky, ale všichni.. VŠICHNI až třeba na Sand :DDDDDDDDDD ta je originální řeší lásku, chápu taky třeba jsme to jendou probírali v hudebce když učitelka byla mimo atd, jo beru.. ale.. příjde mi že.. teďka všichni si mislí jaké je to cool mít kluka. Třeba na táboře: První, ANO PRVNÍ den za mnou přišel kluk jesli bych s ním nechodila, ani jsem nevěděla jak se jmenuje. Byl to prostě ten ty který chtěl mít holku na táboře za každou cemu a tak jsem s ním o tom mluvila, jeden den jsem byla ta nejkrásnější pod slunce (ano divné ale tak to hoklky říkaly :D) a druhej zase ukecaná kráva a on dolejzal za jnou pak se mi přišel omluvit a já se mu vysmála co je to za ubožáka. Nechci kluka. Chci mít kamrádky. Jsme v sekundě. Vztahy začínají a třída se rozpadá. Snažím se něco dělat.. chci se bavit se všemi!!! Ale lidi dnes nejsou upřímní, lžou si a nadávají. Já a Sand se ztnáme 10 let. (kulatééé výročí!!) a víte proč to spolu vydržíme? Nelžeme si, jsme upřímní a pomáháme si. prostě BFF :D. Pak je tu třeba Kačka. Z nové třídy ta nej holka. Mámk ji ráda, byly jsme fakt dobrý kamarádky, něco jako nej, jako kdybych měla tu 2.nej ale jen kousek za Sand. A teď. Našla si kluka. Můj dobrej, asi ten nej z kluků kámoš se s ní z toho rozhádal. Nebaví se. A mě to trhá srdce. Mí 2 nej kamarádi (když vynechám nejnej Sand) a oni se poškubou v hádce. Ten říká to, ta to. Já jim píšu "Promluvte si o tom upřímně a vysvětlete si to" ale oni ne. A pak se diví že se nebaví! Víte sakra jak mě to štve! Přesně tohle jsem zažila na táboře!! I tohle!: Dia, moje kdysi na základce dobrá kamrádka pak spíše naopak! Hádali jsme se na táboře v chtce, brečela jsem! A po táboře mi mamka řekla že to mám brát z jiného pohledu. Najednou jsem jí chápala. Moc doufám že pojede na výkendovku. Chci si s ní UPŘÍMNĚ promluvit, omluvit se, i když to byla chyba obou. Já měla slepé oči. Lidé dělají věci ze zoufalosti a nevidí že to dopadne jinak. Píšu ten článek proto až už si to někdo přečte nebo ne, prosím přečtěte si to do konce. Prosím. Chci abycom zase byly kamrádky, základka byla děs, ale je po tom. Chci si ti z očí do očí vyříkat, jesli si to čteš Dio (pož je 1% ze 100 ._.) tak se ti za vše omlouvám, vím že nemáš lehký život ale já byla slepá promiň. Nechci nikomu ublížit, snažím se to řešit.. ale..Oni dva Kača a on.. proč.. sakra proč mi to dělají! Víte jaké to je?!! když jsem si to četla.. cítila jsem jak mě zabolelo srdce! Mám ráda naši školu, třídu!! všechny mé kamrády!!!!!!!!!!!!!!!! těšim se do školy! ale teď.. na ty které jsem se těšila nejvíce.. (ano i na Sááánd) jsou jako střepy z okna. Chci vědět proč někdo má tuctu kluků k mání a ubližuje! (tím nemyslím kač) Proč, proč jsou všichni slepí? Já taky byla.. ale pak sem našla kouzlo.. kouzlo bez kouzel.. Věřit. Věřím že se to spraví. Věřím v to, věřím. Po táborové zkušenosti.. máminých výkladech na dovolené o 4 dohodách. Jsou knihy které vám umožní viděť. nevidím vše, ale vidím to co jsem neviděla. Vím že to zní jako blbopst, píšu píšu, ale nemohu přestat. Spoutu věcí které se staly jsem dala do příběhu ani si to neuvědomila. Až teď. proto jsem si oblíbila Elis na OT pomalu víc než v Sp protože ona věřila. Věřila že se to zlepší. To se stalo. Věřila a jí se to plnilo. Já jsem skůtečně věřila. Věřila jsem že to dokážem za každou cenu. A dokázaly, my náš tým. Chci vědět zda nemáte něco podobného co se vám stalo, nebo co si o tom myslíte.. prosím pište komentáře..je mi na nic.. snažím se věřit.. ale jende to.. najednou se cítím že to nejsem já. Bez kamarádů kreří přetrhli pouto. Pouto naší třídy. Chápu že je to jejich věc vina je na obou stranách, jeden nechce pochopit druhého. Tuto chybu já dělala 4 roky. Leto jsem si vše uvědomila. Pochopila jsem Diu a už proti ní nic, NIC nemám. Bojím se ale že příjdu o přátelé.. je mi z toho nanic, píšou mi vykřičníky, "řvou" ale nechou pochopit.. nechou vidět... ale.. už jsem toho napsala dot.. čau

Malý Úvod

21. září 2013 v 22:04 | Elis
Byly to zemně. Byly plné míru a klidu, jedno se vázalo na druhé. Jednoho dne ale se stala nehoda. Dva rody se dostaly do hádky a vypukla vákla, spoustu poníků uteklo do poslední zemně která žila v klidu, bohužel všem se to nepodařilo, některí byli chyceni na hranicích a přišli o životy. Tehdy začala válka. I když to mnozí nechtěli.. zž to tak bude..

Tak nazdar ryby! Tu jsou ty království, napište zda chcete aby to takhle bylo a dohodněte se na vládcívh, jednoho vymyslím já a 2 vy. Ale na jednom mám trošku taky podíl!! :D no tak.. bylo by tu království:

Rudého Měsíce
Jesknňí královstní
Království Křištálů
Království Ryb (to volím já! xD)
atd, takže tady se vymyslí panovníci tady jsou mé návrhy rychle z hlavy, vymyslete si jaké budou království a vládci, já už peláším děat ty poníky z asku :D tak se mějste Ryby

S pozdravem Ryba Furča aneb Elis která si pořizuje špunty do uší kvůli Kaiře :D

Infooo

21. září 2013 v 16:07 | Elis
Nazdar ryby!
Jak někteří víte- někteří ne, chytám se konečně zveřejnit první část pony story zatmění sluce, je to o Suney, už jsem cosi o tom plácala na asku, jinak ta "kniha" má 3 části a každá z nich má asi 15. kapitol.. západ slunce je část 1.

JInáák.. RYBY! to potom.. jsem kreslila na DA mám už pár výtvůrů

a... RYBY! mááám rybyyy


a jsou průhledný :33
no nejsou nádherné :33?

ňuňu :33

Přihláška

21. září 2013 v 10:08 | Elis
Hi everyryby! Tak tu to je→ Pony Story Čas Války. Chtěla bych aby se to odehrávalo ve starší době jako můj SP příběh. A teď k věci. Mám na vás otázky!

1. Povolíme Alicorny?
2. Kolik bude království??
3. Kolik z nich bude ve válce???
4. Jak válka vypukne????
5. Kolik budete mít maximálně postav????
6. Jáké schopnosti zakážeme??????
7. Jak ro bude probíhat???????
8. Jaké pravidla navrhnete????????
9. Nebyla by to polotextovka????????? (Popotextovka- neníto jako když hrajete v textovce ale třeba na skype, blog, ask proste někam byste mi průběžně psali co chcete aby se s vašimi postavami dělo)

Tak jinak tu je přihláška kdo chce. Bylo byl by to příběh a k němu obrázky. Takže polokomix :D


1. Jméno
2. Cuite Mark
3. Pohlaví
4. Druh- Jednorožec/Pegas/Alicorn?/ pokud chcete Alicorna tak napište ještě 2. Možnost když by se nesvolil.
5. Barva srsti
6.Barva hřívy a styl
7. Barva očí a styl
8. V jakém žije královsví (jak bydlí- dům, malý)atd.
9. Rodina
10. Něco o něm
11. Obrázek ponyho pokud možno

Slib

13. září 2013 v 17:33 | Elis
Wett stál na jednom z balkónu na hradě. Díval se do temného lesa od krerého nemohl odtrhnout oči, věděl že tam někde je, věděl že ji najde, ubylo už 8 let od té chvíle kdy naposledy spatřil ty děcké oči které mu rozzářily život..

Strach část 1.

11. září 2013 v 21:31 | Elis
Cítila jsem že tu musím zůstat, nechtěla jsem je opustit "Ne" řekla jsem a udělala krok k němu "když ty tak my" usmála jsem se a uslyšela jejjí kroky, byli jsme 3 a taky vždy budeme. Věděla jsem to. Ať se stane cokoliv nikdy nás nic nerozdělí, pak jsem uslyšela šum. Otočili jsme se a uviděli to co už bychom nikdy nechtěli, při té vzpomínce mi naskočí husí kůže, ale zároveň i bolest v srdci.. jak mi to mohla udělat? Má vlastní sestra.. byly jme nejlepší kamarádky.. vžy stály při sobě.. ale zničeho nic.. jsem jí startila.. viděla jsem jí jak přichází, její havraní vlasy vlály v zimním vánku a já cítila strach. Pak jsem si ale uvědomila že nejsem sama. Věděli že potřebuju pomoc a oni mě. Byli jsme jeden za věechny všichni za jednoho. pak to začalo peklo. Vzpomínám si jak jsem dokázala sotva držet meč. Ruce se mi klepaly. Cítila jsem jak v tom chladném zimním vánku mi mrznou stýkající slzy. Nevěděla jsem co mám dělat. To zvíře. Podobné jako drak, podobné jako kůň. Viděla jsem jak má kamarádka, ta která vedle mě vždy stála, najenou není. Ležela na zemi. V tom chladném sněhu. Bez pohnutí. "Néé!" chtěla jsem se rozběhnou za ní, ale síly mi už nevystačily. cítila jsem jak i já padám do sněhu, ale nespadla jsem. Cítila jsem jak mě někdo chytl. "Vydrž to ještě chvíli a bude po všem" slíbil mi. To poslední co mi dodávalo sílu- naděje. Uslyšela jsem smích mé sestry a jak něco říkala, tehdy jsem už pomalu nevnímala. Z posledních sil jsem zvedla meč, chtěla jsem to vše ukončit, když v tom přišla další rána. Uslyšela jsem jak něco spadlo. Byl konec. Zůstala jsem sama. Stratila jsem je. Oba dva. Poslední pravé přátelé. Stratila jsem naději. Kolena se mi podlomila a já spadla do sněhu. Věděla jsem že je to i můj konec a přála jsem si to vše ukončit. Chtěla jsem z toho světa odejít. Jít pryč. Pryč za přáteli. Pak jsem usnula.

Den jako jiný

6. září 2013 v 17:51 | Elis |  Ledové Srdce
Cítí teplé přikrývky, nehce se z nich ven. Slunce už pomalů proniká zkrze záclony, ale co, posledních pár minut si ještě může poležet. Cítí jak přez noc její tělo zahřálo peřinu, je tu tak příjemně..
Náhle se ozvalo prudké zabušení na dveře"Vztávat! A žádné ulévání! Pohněte, ještě si musíte pro pokyny!!" řekl tvrdě mužký hlas.
"Elis?" ozvalo se o pár metrů dál
"Hmmm?" vydala ze sebe a převalila se na bok. "Mělibychom vztávat" pobýdla jí Kate.
"Ještě minnutku.." snažila se jí přemluvit
"Ne"
"Tak fajn". Nakonec se donutila vztát, viděla jak slunce ještě není celé vidět, museli vztávat tak brzo.. Zamířila rovnou do koupelny která byla zároveň jako šatna. Rychle si přejela zuby kartáčkem a co nejrychleji na sebe hodila kabát.
"Můžeme?" zeptala se Kate která už si obouvala boty u dveří
"Ještě chvíli!" zařvala ELis z koupelny. Rychle popadla gumičku do vlasů a udělala si culík, pak letěla za Kate aby si obula boty.
Když byly obě dvě připravené otevřely dveře a vydaly se na snídani. Bylo vidět že Elis moc dobře nereagovala na raní vánky studeného větru, narozdíl od Kate kretá měla na sobě krátký rukáv.
"Asi si byla dlouho venku jak vidím, ani se ti nechce na snídani."
"Ne." odpověděla Elis a zívla. "Vracela jsem se těsně před úsvitem, sotva jsem zalezla už budili, měla jsem štěstí že mě nechytli". Kate se na ni s úsměvem otočila "Hele, to jdou ty nány z 9"
ELis na chvíli zavřela oči. "Asi dneska bude hladovka". Kate zabručelo v břiše."Jakto!"
Nechala oči stále zavřené. "Ty nány se večer vloupaly do kuchyně a daly do koláčů projímadlo, být tebou nejím to, nechci ztrávit celý den na záchodě"
Kate"Koláče? kdo tady jí koláče? vždyť je skoro nikdo nejí!"
Elis"Nevím proč to tam daly..". Kate to už nemohla vydržet, musela se zeptat"Od kolika let vůbec můžeš číst myšlenky?"
Elis to přřišlo vtipné"Nemumím je číst, můžu jen odhadovat z pocitů člověka a z mysly, né pokaždé se to podaří, musím se na to soustředit a být v klidu abych se mohla k nim navázat" a znovu zavřela oči "mě se chce tak spát.."
"A co umíš kromě toho že "čteš" myšlenky, můžeš se přeměnit na vlčici?" zajímalo dále Kate
"Ehhhh, Kate kolikrát ti to ještě budu říkat, nechci se o tom tady bavit, nikdo, NIKDO nesmí věděť že jsem to já" obrátila se na ni Elis
Kate však neuhýbala"Víš o tom že ta válka, to proč jsme tady MY, proč jsou tady ti neviní co se sem dostaly náhodou jako ty a já? Ta válka je kvůli tobě,kvůli tomu že nikdo neví kde jsi! Oni tě chcou aby nebyl nástupce, ale tam ti bojijí aby uchránili naší stranu!"
Otevřela oči. Její pronikavě modro šedé oči se zabodly do Kate"Prosím, buď těď ticho, už tam budeme, navíc ještě není čaš"
"A kdy ten "čas" poznáme?"
"Neboj, to poznáš"
Kate se zastaví"Měly bychom jít do kuchyně pro suchý rohlík"
Elis se taky zastaví"Dobrý nápad"


tak co? :D nic moc.. ale tato kapitola je o ničem ale další bude super! 2. kapitola tam se to rozjíždí! a co v ní bude?
- ELis a Kate zjistí že se připravuje další útako (jsou ve válečném táboře za stranu spravedlnosti)
- ale stane se podivná věc Elis bude muset náhle zmizet kvůli poranění, neví však že jí někdo pronásleduje.. skončí její chvíle "míru a klidu" ? ocitne se zase jako malá v zajetí bez úniku? nebo se stane zázrak?