nwm aneb něco jako kapitola

28. září 2013 v 12:25 | Elis |  Ledové Srdce
Ano kvůli prvnímu bodu budu měnit prví kapitoly, spíše před kapitolou nabo na konci napíšu "shrnutí" ne co by se mělo stát

Elis ještě žvýkala poslední kousky rohlíku.
"Dnes jmsem vyhrmla" řekla s plnou pusou. "Ale jen o jeden!" naléhala Kate která nemohla uvěřit je jí kamarádka porazila.
Když došly k chatce Kate vytáhla papírek z kapsy a začala číst." Přichystejte si meče, štíty, luky prostě co máte, kalhory a modré vlajky" pronesla namyšleným tónem. Elis se začlala smát, smích ji ale krátce potom přešel jelikož uviděla jak za ní stojí Feches."Ju tu něco k smíchu?!"
--

Elis stála u okna a vzdychla. "Co je?" řekla Kate a dala si šípy do pouzdra. "Další zbytečná válka, jen kvůli mě". "Nesmíš si tak brat.."
"A jak si to mám sakra jinak brat?!" začala řvát Elis "Ani nevíš jak mi je! jsem tady, sama to zažívám ale nic, nic nemohu udělat!. Kate k ní přišla a obejmula ji "Neboj, Wett tě jednou najde" uklidnila ji.
"Kéž bych alespoň věděla kde jsme.."
--
Pomalu vysedly na koně a zařadily se do řady. Jetě jednou si obě dvě zkontrolovaly zda mají věci. Pak na povel vyjemy v řadách, Kate byla ve předu, vedla první skupinu, narozdíl od Elis která se radši dala do té zadní. Pomalu ale jsitě se jí začíná dělat blbě. Další boj. Který ona nechce, nechce zbytečné krve prolití, nechce to ani vidět..
Kate zavelila aby se všichni seřadili do řad, právě byla nejštastnější člověk, chtěla zase ukázat co v ní, její živel byl boj a ochrana, už odmala jí k tomu rodiče vedly, proto skončila i tady. Elis poplácala svou klisnu Chryzanrtenu po krku a zašeptala jí "prosím, jeď co nejvíce bokem..". Klisna zafněla a zadupala do země. "Hodná holka" usmála se Elis. Zadívala se na kate která hrdě stála jako první. Taky by chtěla něco dokázat.. chtěla by.. chtěla by věděť jaký je její životní cíl.
Kate zářil usměv a zkrze zuby potichu procedila "tentokrát vyhrajeme Semile"


táák jelikož kvůli prvnímu bodu toho hodně měním tak tuto je- Eliza pravým jsměnem, jinak Elis se narodila obyčejné ještě mladé dívce Rose,otec neznámý. Jelikož se zjistilo že v toto období se má narodit nová naděje a nový strážce "knihy" která chrání tento svět, měli přestat války a měla vyhrát spravedlnot, od té doby co se Elis narodila vše vypuko, války.. boje.. jelikož Kaira už neměla se o toto starat ale jen o knihu. Rose věděla že jí bude chtít její otec a tak usoudila že bude nejlepší když se obětuje zmátne je a svou dceru nechá svému douholetému kamarádovi Wettovi. Tomu se jí avšak podařilo uchránit jen pět let, během té doby si s ní málo kdy hrál, neměl na ni moc čas. Pak jednoho večera se podařilo zjistit kde je a ... (už vím kdo bude nemesis v první knize! juhůůůů, i´m king!) dobře kde jsme to skončili? no prostě "npeřátelé " zjistili kde je a tak se jim jí podařilo ukradnout, mysleli si že je pozdě ale nebylo! tradáááá Kaira jí musela zachánit kožich aby se nemusela starat o nového strážce. Věděla že bude jedno místo kde bude v bezpečí, výchovný bojovný tábor. Elis tam žije od svých šesti let a jediná opora je její kamarádka Kate, má problémi s okolními děckami, není tam zrovna oblíbená a často jen pro posměch..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 28. září 2013 v 21:27 | Reagovat

Jsi dobrá!! :D
Já takhle dobrou knížku asi nenapíšu.. ale vzdávat se nebudu! :-D

2 Elis *ryba* Elis *ryba* | Web | 29. září 2013 v 10:06 | Reagovat

[1]: dobea nejsem a napíšeš ještě lepší!  :)

3 Lea Lea | Web | 29. září 2013 v 10:17 | Reagovat

[2]: Ale jsi skvělá. Možná si v hloubi říkáš, jak je to strašné, ale musíš si to chválit, nebo alespoň si říkat, že je to povedené, má to krásný děj a tak.
Bez toho se kniha také nenapíše.. ;-)

4 Elis *ryba* Elis *ryba* | Web | 29. září 2013 v 13:05 | Reagovat

[3]: až na problémy že musím přehodit kapitoly mam cely dej hoto y:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama