Info o tom pořadí

30. října 2013 v 12:27 | Elis
"nenene!" řekla Elis a udělala další krok do zadu. "prane bože čeho se bojíš?" zeptal se ironiky James. "ČEHO SE BOJÍM?!" zařvala naštvaně. "To zvíře mi zabilo matku a málem i mou nejlepší kamarádku a ty se mně ptáš čeho se bojím?! to už bych raději strávila den s Kairou než jít k té zrůdě"
"Opravdu?" ..." ne"

1. Eh, musím napsat nějákéé info o zvířatech, napíšu "zhruba" něco o místě kde se pohybuje příběh, zapojím poopis do jedné z kapitol, hehe.
2. měmí se mi nálady, VS se mi právě vůbec nechce psát.. možná něco příjde, nevím.
3. Napadlo mě že bych napsala "pátou knihu". o čem by to bylo? Prostě kdysi dávno bylo vše normální. Vše. Ale jednoho krásného dne kdy padaly kroupy se vše změnilo! (ano, heh.. sakra co to píšu..) no prostě jeden ze dvou sourozenců šel po moci, byl krutý a nehleděl na spravednost. Ti neviní vše odnesli a ti zlouni vyvázli čistí. Jeho bratr už se na to nemohl dívat a tak zakročil. Zaklel ho či cosi. V tu chvíli se proměnil na zvíře které do dnes není známé. tehdy vzniklo dědictví vyvolených a funkce strážce spravedlnosti. Prvních sto let vás nikdo nemohl vidět (po té co jste se stali strážci). Pak jste jen chodili a kontrolovali co se děje. Hlídali jste vše aby ti co něco udělali pikali za své činy. Kolikrát to byla i hnusná práce. Tehdy hořely vesnice ale vy jste tam jen tak stáli a říkali "osud je osud". PO několika stoletích vaší práce jste podruhé "zemřeli" tehdy jste přivítali nového nástupce a předali mu náhrdelník který má opatrovat. Pak on se přemnění na nějáké zvíře a ten minulý opouší místnost a opět se stává člověk a je "v nebíčku¨". no tak to de dlouhá léta až se dostane řada na Elis (muaha, ještě musím domysle¨t jak zemře) teradá, ona je v té funkce jen pár let ale neví se kdy se dostaví další. Tak je svolaná schůze ptotože je te divné (a vy to nechapete :D) a tam se dozví že Eliza je poslení strážce (ŠOK!) hehe..... pak jde říct své rodině ať se odeberou do jiné světa, pak nastává ta část kdy se zlo probouzí (muwaha!!) heh a těď si ukradnu děj z jiného story ale co.. Elis se stává "posedlou" protože ji někdo ovládá dalo by se říci. Prostě druhé já. ale je to jen někdy.. proto taky poslala sou rodinu do joné světa. Ou a tuto část mám rada :3 heh, za ty 4 knihy se Semil hodně změnil, hlavě poté co se stal součástí ové rodinky, yay, v té chvíli ho mám ráda, taková malá dobrá dušička co dodává naději :)). Ano, ale to nemění nic na tom že v první knize je to podlej debil co jí chce zabít.. lol, právě jsem si vzpoměla na jendu část ze 4. knihy.. hehe: D
Kaira"sešli jsme se tu abychom spojeli konečně tady ty dvě hrozné duše co celou dobu říkali že k sobě nepatří.. Jamesi uprav si motýlka, takhle to vypadá hrozně a ty KOran příště si neber kloubouk..." heh, Kaira miluje kritizování :D sakra, článek o ničem,. OKEY JDU PSÁT VS!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama