Info žeby.. Elis? O.o ako nečekané!

14. října 2013 v 22:44 | Elis
Takže! Vítejte ryby!


vhled:Oči modro čedé, srst bílá, hříva světlý blond.
Jméno - Eliza (Elis) Rose (2. Jmeno po Matce)
Cm: Měsíc a modrá růže. Měsíc znamená že miluje noc a noční procházky, po nocích polehává na své zahrádce, někdy tam i usne.

Druh : měla jsem dost velké dilema protože.. je to těžké :D Asi pegas, jo pegaas! :D

Záliby: Kreslení, pěstování roslin a jídelka, různé tvořivé činosti, ráda něco vymýšlí.
Bydlení: žije v malém kamenném domku někde pod hradem či prostě poblíš v lese, pokud možno. U svého domku má malou studnu (piná voda o.o)

Chování : Pokud není zákaznìk je na něj drzá. Moc s nikým nevychází a nikomu nedůvěřuje. Je fakt že třeba chodí na různé akce a tak, chodí se tam spíše odreagovat. Se srarými a dobrými zakazníky se baví mile, s cizími ani moc ne. Je hodně uzavřená sama do sebe. Miluje noc, v noci "ožívá", lehává na své zahrádce, nebo se jen tak prochází po lese. Rozumí si lépe s roslinami a zvířety než s poníky. CM růže znamená že dokáže "rozumět" rostlinám, ví kdy je správně zalévat a tak s nima žije. takže zhrnuto: Je drzejší, narada moc mluví, přesto s těmi se kterými se zná (zákazníci O.o) tak k těm je milá a nevadí ji. Sice chodí na akce co se pořádají ale jinak moc do společnosti nechodí, chodí tam je když se něco děje.

Život: Nechci aby to byla žádná chuděra ale ani aby měla luxus život. Momentálně se jí daří dobře, nerada vzpomíná. Kdysi před pár lety je napadla nějaká skupina poníků, oloupili je a pár z nich zajali. Ti ostatní utekly. Ona se rozhodla bránit jejich domov a zaplatila tím že má jizvu na krku. Dává si přes to hřívu aby to nebylo poznat. Od té doby co jí zradili přítelé a nechali ji v tom se z ní stala samotářka a začalo se jí i dařit. začala pěstovat různé veci které pak prodávala. Občas ušije si na zimu šálu a tak, věci navíc prodává. Jediné co jí po rodině zbylo je přívěsěk ve svaru srpce měsíce, položila by za něj i život jak jí na něm záleží, dodává ji odvahu a tu drzost :D bez něj by se jí žilo mizerně..
Sorry za chyby pisu z mobilu..

tu je ukazka na Base pegas co jsem našla na googlu :)Jinak je to hlavě na tobě jak s ní naložíš, tu je jen pár návrhů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama