Kaira

22. října 2013 v 19:34 | Elis |  SP postavy
Zavrčela a přivřela oči "Toto je můj boj a já ho vyhraju"


Jméno: Kaira
Druh: Vlk
Vzhled: Bílá vlčice s tmavě modrými ornamenty a jasně tm- modré oči
Element/Živel: její pravým elemetem je spravedlnost. Jelikož ale v jejím srdci je pomsta a zrada musela převzít tudíš po své sestře i element krutosti, bídy a nespravednosti (prostě opak :D)
Povolání: Jejím úkolem bylo držet tuto zemi v harmonii a aby tu nevládla žádná nespravedlnot. Sice se loupilo al né tolik, lidé pikali za své činy ale ona i těm neviným nemohla pomoc. Viděla hořící vesnice ale věděla že zemřít je osud. Sama to zažila. Její povolání být strážcem osudů a spravednosti trvalo do té doby než se narodil její nový nástupce. Tehdy vše pověsila na hřebík :D
Věk: Neznámý ale uvádí se 1385 - 3642 let. (Správný je 1164 :DD)
Nástupce: Eliza - stříbrná vlčice
Předhůdce: Lishan - T´tm. hnědá liška se žlutými oči
Povaha: Když zemřela byla zbavená citů aby nepodléhala hloupým příběhům a aby soudila spravedlně. Něměla jediný cit, nic necítila. Jen měla v sobě kus své sestry. Uvnitř měla škodolibst. A tu si vylévá na hlavní postavě :DD (ach, Kaira :"D)
Zajímalosti: I když se to nezzdá vše se točí kolem ní. I když to nikdo neví (jakože ani vy, pss :D) zemřela když jí bylo kolem 17 let. Vykrválcela :( tehdy viděla sama sebe jak leží na zemi a naposledny vydechuje, zdrcené tváře jejich kamarádů a poslední cinknutí skleněnek. Pak se objevila na místě kde před sebou uviděla lišku. Lishan jí oznámila že je její nástupce. Tehdy už Kaira byla vlčice, musela si i zvyknout na své jméno.. Kaira. I když jako narozená Byla Kairana ale to se jí nelíbilo, kamarádi si z ní utahovali a společně se smáli. Teď její jméno upadlo do zapomění, kolem krku nosívá přívěšek ve tvaru srdce které vypadá jako z ledu. Říká se že tam jsou uvěžněné její veškeré city které byli zamraženy na věky. Kara stále čeká teď cituju "Musím čekat než ta hloupá blondýna dostane něco jako mozek a já pak konečně budu moc vypadnout" lépe a přesně řečeno jelikož to chápu jen já, Kaira čeká až se Elis ujme její pozice a ona bude moc "podruhé" zemřít a to na věky, jelikož minule odešlo jen tělo ale ona chce i duše aby s ní odešla. Aby se sznovu setkala se svími přátelí, končí to bojem s její sesrou darkeney která ji přivede do jeich vzpomínek a o tom je celá 3. kniha, o vpomínkách a historii a dívce z bohaté rodiny které uhořeli rodiče, ujala se jí jiná rodina..
její pravý vzhled: Světlejší kůže, delší bílé vlasy a pronikavé tmavě modré oči. NA první pohled působí chladně ale ve skůtečnosti je to jen hodná duše :) Je vychitralá a mívá hodně plánů, taky může být hodně aktivní a v pubertě fut podnikala různé akce s přáteli, když jednou je přepadli vrátila se by bojovala za spravedlnot, ale to se jí vymstilo. Během jedné vtečiny ucítila ostý předmět jak se jí zaryl do břiha. Vzpomíná si jak kapky deště pomalu dopadaly, na tu její teplou krev v chladné zemi. Jak se jí přátelé pokoušeli zachránit.. ale nemohli... poslední cinknutí skleněnek a byl konec. :) a tak to je, má nejnejnejnejnejnejenjenejnejenej postava! :3 Kaira pro mě dokonalá :)
Výkyt(proč to zní tak divně? :D jako svany, jížní afrika atd? :D néé) Je docela výrazná v první knize když Elizu zasvěcuje do jejího budoucího života, ve druhé knize je už méně, bude ale hodně na konci a na začátko prostředku :D vlastně ve 2. knize zachrání Elis život O.o Elis není superman, no jo Norisa :D (Elisina sestra, VLASNÍ! o.O) Ano :) Sandí charakter Norissa je jako Sandstar :) (teď myslím tu micinu! :D) Ach ano.. PO Kaiře bude Elis, Kate, Madalim, James, Wett, Rose, Jay... Norissa Voran+ Koran a Nertist :) (Nertist je taky char. Sandy- Marusaki/y? O.o Fijaja :D :)


Tak a to je o Kaiře vše... ještě jsem hledala wolf creator abyte měli "zhruba" představu jak vypadá

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Darkie Darkie | E-mail | Web | 22. října 2013 v 21:39 | Reagovat

Huuustyyy

2 Elis Elis | Web | 23. října 2013 v 6:28 | Reagovat

[1]: díky :D

3 Sandstar Sandstar | Web | 23. října 2013 v 19:13 | Reagovat

Jmenuje se Murasaki. :D Ale jinak super článek. ^^

4 Elis-Furča *ryba* Elis-Furča *ryba* | Web | 23. října 2013 v 19:56 | Reagovat

[3]: dikyyy :) Heh, jak si mam jeji jmeno pamatovat, proc neni pravajs?! :D

5 Sandstar Sandstar | Web | 24. října 2013 v 15:27 | Reagovat

[4]: je TEN pravajs.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama