Naděje už není - SV2

26. října 2013 v 18:35 | Elis |  Příběhy
Bylo slyšet silné zahřmění a to doprovázeno zemětřesením.

Náhle se zvedl vítr. Vypadalo to že někde poblíž je tornádo i snad. Velké zaburácení v nebi zapříčinilo že z tama začaly padat sutě kamenů. Bezvadný den.. co se to skara děje?! pomyslela si Kate která se držela u země s se svími přáteli.
"Co to sakra je?!" zařvala Elis která měla ruce na hlavě a krčila se u země jako všichni
"Taky bych ráda věděla" dodala Madalim která se tiskla k Jeyovi. Kaira se jen dívala svýma modrýma očima na nebe "Znamení"
Když v tom bylo slyšet další silné zaburácení a další silný otřes. "Co se to děje!" zažvala úzce Elis a podívala se na Jamese který byl jediný pořád potichu "Co se děje?! zařvala ještě jednou. On se jen na ni díval "Měla bys to vědět spíš ty, vlčice" odpověděl.
ta jen přivřela oči "Na tvípky není nálada, ty víš co se děje!" řekla už poněkud zoufale. "Nic nevím, přísahám!" bránil se už vyším tónem proto že nastalo další silné zaburácení. Náhle se přiřítil ještě silnější větr než před tím, okolí bylo zahalené prachem takže nic nebylo vidět. Trvalo to jen pár sekund, poté vše ustalo. Obloha se zbarvila do ruda a mraky dotaly krvavou barvu. "Jte všeci v pořádku?" zeptala se Kate která se jako první potavila na nohy. "My jsme" řekla Madalim které se chvěl hlas strachy. Jako první zbistřila Kaira. "Eliza!" uvědomila si. "Kde je?!" řekla a zorničky se jí zúžily. "Ne, ne! Co se to děje!"
řekla celá viděšená. James pomalu vzal a oprášil si kabát. pak se zadíval do dálky. "Co se to tu děje?" zašepatala a došla k němu. "Semil říkal.. že.. k něčemu má dojít.. ale Koran říkala že je to nemožné,myslel jsem si že je to blbost" řekl a stále se díval do dálky. "Kairo, proč vždy zmizí?" zeptal se a ni se neotočil . "Na tebe je to až moc logické" řekla namyšleně
"Opravdu?" zasmál se. Jelikož on věděl co se stalo "Tak proč?". Kaira spustila "Jelikož já jsem stále ochráce Ledového Srdce a Eliza je jednoduší terč, vždy ju používají jako lákadlo protože ona je jediný můj nástupce navíc mě by nedokázali někam poslat..". "Kdo by ju chtěl jako návnadu?"
"Ju? Ji by chnectěl nikdo" zasmála se škodolibě Kaira "ale jako návnadu by ji chtěla Darken-"nerořekla. Jen se zasekla.
"Gratuluji, bingo!" řekl s úsměvem James.
"Ale.. ale ona je mrtvá! Já ji zabila, na vlastní oči.."nemohla uvěřit Kaira
"Takže.. kde je Elis?" zeptala se Kate
"To nevím, ale musíme ji sehnat!" zavelela Kaira. "Od kdy ju chceš?" zeptal se ironicky James. "Mumím se ji zeptat jak se to s tím vaším vztahem posunulo, vždy říká to samé"
"kdyby tady byla chtěla by tě zabít, tak jako vždy,přece víš co říká" obrátila se na Kairu poněkud naštvaná Kate
"Ještě abych to nevěděla!
Nazdat lidi.. Isaři, Altaklaři a bloncko
Kairo! Nešvi mě!
Nazdárek, co potřebuješ?
Chci se zeptat vaší drahé kamarádky jak se jí daří ten milostný vztah
Podejte mi někdo pánvičku! Ta bílá užvaněná huba se nedožije další minuty!!!!
Ach ano.." zavzpomínala Kaira. "Ale ona mluví pravdu" podotkl James. "Bla, bla, jako kdybych vás neviděla!"
"No, záleží na realitě nebo když se Elis opila" zmínila Madalim. "Myslím si že by bylo lepší zjitit co se tady skůtečně děje" přišel jako první s rozumným nápadem Jay. "ok, beru ale nikdo minevivrátí že mezi něma dvěma něco je!" zařvala Kaira
James se naklonil ke Kate "To si opravdu myslí že je něco mezi mnou a Elis?" zeptal se potichu
"Taky by mě zajímalo jak jí to napadlo, ale vy dva byste byli směšnej pár" zasmála se Kate. Náhle ale legrace přestala ozvalo se další zemětřesení a před nima se zjevila vysoká dívčí postava. "jsem ráda že vás zase vidím" řekla tajemným hlasem

--------

"Sakra, kde to jsem?" zeptala se sama sebe Elis. "Kate? Madalim? Jamesi? Kairo?" řvala marně do tmy. "Co se to stalo?"
"Hm.. vítej" ozval se hlas. "Darkeney!" vyjekla potichu. "C-co chceš?!" zaptala se.
"To je otázka, nic nechu už to mám" řekla a nasadila ten její tipický usměvavý obličej. "Nezapomínej co jsem říkala.. příběh NIKDY nekončí". "Ale.. co se stalo?" zajímalo Elis. "Světy.. já ovládám světy! Je to válka ve které vedu! A taky vyhraji! Je to válka světů!" zasmála se. Elis jen zbystřila, něco bílého se objevilo o kousek po podál "Chryz!" řekla radostně a rozběhla se za klisnou. "Chryz, co se děje, kd ejsou ostatní?!" naléhala Elis. Klisna jen sklonila hlavu "Je mi líto, byla udělaná trhlina ve spojení.. já.. nedokážu navázat spojení"
"jakto!" nemohla uvěřit Elis. "Je to jednoduché, někdy příběh má jiný děj než má pohádka.. a někdy v něm vítěžím já, jdu si pro svou sestu!" zavrčela Darkeney. "A proč jsem tady teda já!" odsekla Elis. "Jsi jediná kdo byl přístupný, mámpropojení s Kairou a určitými body, ona má s tebou,já ji nemobhu vzít ale tebe, jelikož sama je zranitelnější" ušklíbla se Darkeney a pak se poamlu vypařila.
"Válka světů.. tak co jsou ty okolní světy?"

omlouvám se za chyby a za tu hrůzu.. pravdu sorry začátky jsou nejtěžší..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sandstar Sandstar | Web | 26. října 2013 v 19:37 | Reagovat

Hrůza to není, prosim tě. Je to super. c:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama