Listopad 2013

Boj o život

30. listopadu 2013 v 10:16 | Elis
Bílá klisna běžela jak jen mohla. Před ní pelášila zelená klisna r rudou hřívou. Zelwná se chtěla vznést do vzduchu díky svým velkým křídlům, ale nezdařilo se. Z bílého rohu vyšla žár co sestřelila klisnu dolů. V krečích se svírala na zemi. Bílá k ní popošla a temným hlasem řekla "Zrádkyně". Zelené klisně se draly slzy do oči "ja ty nebyla! Musíte mi věřit! Nikdy bych nezabila svoje kamarády! " . Bílá klisna se zadílala do jejích šedě růžových očí. " Zenesso, vždy jsem ti věřila, ale máš lovecký put od jednoho z tvých rodičů, musíš si shánět kořist, jsi na půl vlk". "Ale já bych nic takového nikdy neudělala Bellney!" Řvala Zess. Bell se nad ní naklonila a její roh opět obepnulo namodravé svétlo "Lžeš".
Z ničeho nic se ozval hrom. Zess té chvíle využila a vzlétla vysoko mezi rozbouřené oblaka. "Nikdy mi nevěřili" pomyslela si a prolétávala zkrze mraky plné vody co čekají až zalijí dnešní úrodu. Nikdy nebyla tak daleko... když v tom ucítila silný vítr který jí z té výšky hodil na zem. Bez jediného hnutí ležela na zemi. Společně se slzami ji začaly stékat chladivé kapky po srsti.

Nikdy neexistuje

29. listopadu 2013 v 19:18 | Elis
Vposledních dnech mmám blbou náladu, ale když jsem mezi kamarády musím se smát. Ale pak přijdu domů a říkam si "víš co jsi prozila? Vis co oni dělají? " když člověk má špatné vzpomínky stačí je jen naznačit a a ony se vrátí. I když to někteří z vás nemysleli asi špatně.. ale.. těško se to píše když vás někdo sklame. Chtěli by jste ho opustit ale nejde to...

Konec

28. listopadu 2013 v 15:14 | Elis
Béžová klisna seděla nad rozepsanou knihou. V hlavě se jí honilo až moc myšlenek. Byla to pro ní až moc velká rána když jí ingnoroval ten pro koho žila. Zvedla pero a pomalu se připravila dopsat poslední větu. V tom nastal konec. Konec všeho.
Věta která změní nejeden svět.

Kate uslyšela výbuchy blízké sopky. Elis pomáhala se Madalim udržet sotva na nohou. Kaira rychle přiběhla s Lishan na hřbetu. "pomoz te mi někdo!" vykřikla zoufale.


Klisna vzala knihu do úst a popošla ke krbu. Šrtnutím jediné zápalky dala vládu ohni. Pak s jejím tvrdým rozhodnutím hodila knihu do ohně. Je konec se vším, nikdo si nečeho vevážil, ani jí. Jediný den v ní vyvolal změnu která jen tak nezmizí. Konec, konec příběhů, konec.


Pravajs Land_ Kapitola 1

27. listopadu 2013 v 19:55 | Elis
Doufám že se bude líbit, v tomto díle se setkají všechny zástupce z vašich přihlášených ZVÍŘAT(taky se tak těšíte na 3. kapitolu? Na vesmírnou loď drůbeže? xDDDDDDD)

Boj rozhodne č.2

27. listopadu 2013 v 17:44 | Elis |  Mezikniha ._.
Jen tak pre menšuju informáciu tento článek zveřejňuji již po druhé, takže se kdyštak nedivte, blbý blog.cz -_-
Vím že jsem nenpsala prvajs atd, co jsem slïbovala, ale když na to člověk nemá náladu tak nemá ni nápady. jelikož v poslední době npadjí spíše příběhy na SP atd, rozhodla jsem se že se vypíšu a třeba pak mě něco napadne na pravajs..
Aby jste věděli o čo ide: Elis (Eliza- má hlavní postava, momentálně se nacházíte v páté knize kde se, heh jak bych to napsala.. propstě byla zhypnotizovaná a dostala se do jedné místnosti (kdyby někdo nevěděla tak Elis už chcípla :P takže je ve vlčí podobě, jinak se jí říká střábrná vlčice proto že na měsíčním světle se leskne) kde je ona, pak na prosti ní stojí její "dvojnice" je to její uplně stejné tělo proto že ji někdo naboural do mysly, ona teď bojuje o to kdo vyhraje :D a její tělo právě chce zabít její kamarádku, ale její mysl nehce..)
Normální písmo- Co se děje v místnoti kde bojují
kurzíva(ne, tady žádná kurva nezívá)- to co se dějě v jiných světech
Prosím zkuste to pochopit, když nepochopíte neva, hlavně že se vypíšu

jj? nn

18. listopadu 2013 v 16:13 | Elis
S křikem se všichni rozjeli směrem, který ukazoval válku, pro ty slabší smrt.

Sára seskočila ze zvířete a vytáhla meč. Když uslyšela kroky, hbitě se otočila. Mečem se rozmáchla a jen tak tak zastavila ten cizí. Terciáni všichni byli v černých hábitech, takže nebyli skoro vidět.
Tmavě rudé nebe a vířící se prach.

Magda se rychle ohnula, aby jí nesejmuli. Avšak nebylo to beze škody. Kus jejích vlasů pomalu spadl na zem. Magda vražedně přivřela oči"Ty.." procedila skrze zuby a pevně sevřela meč. Pak se rozmáchla a strefila jednoho terciána přesně do ruky. Z místa kde udeřil její vztek začal stýkat malinký proužek krve. Dave odrážel cizí útoky tyčí až se pomalu dostal k Magdě. "Nazdárek" řekla naštvaně Magda. "hele co máš s vlasama?" zeptal se a odrazil další útok. Magda jen zaskřípala zubama."grr" . Vedle nich ležel na zemi odhozený štít a Dave si ho všas nevšiml. To byla ta chyba. Snažil se uskočit dalšímu útoku ale jen klopýtl o štít a omylem drcnul do Magdy která sotva popadal dech. Dave spadl na zem a Magda spadla vedle něho a vyrazila si dech.
hele lidi, to nemá slysl, prostě magda chcípla, já, plus další 2 třetiny, trdá svět zachráněn a the end :D

ceep and calm

17. listopadu 2013 v 19:04 | Elis
Vím že to třeba někdo z vás nemusí.. ale :DDDDDDDDDDDDDDDDd

Happy B-Day

16. listopadu 2013 v 19:46 | Elis
Happy B-Day My friend!

Veliká Má Omluva

16. listopadu 2013 v 18:21 | Elis
omlouvám se ale VS ndes nedodělámm. v čem je problém? prostě nemám nápady. zmizely.
za chvíli půjdu a artem a třeba mě ještě něco napadne.. ale na zatmění slunce mám nápady jak nevím čeho..

Pravajs Land- zapovězená země snů

12. listopadu 2013 v 22:11 | Elis
Pravajs! A je to tu! Neew příběh se chystá.. ale... nejdříve musím dopsat ruštinu -_-

Akce záchrana ledovce

12. listopadu 2013 v 19:06 | Elis
Jak někteří říkají je to smutné ale... někdo už tu s námi moc dlouho nebude..

válka se otevírá

9. listopadu 2013 v 17:59 | Elis |  Příběhy
Táák, konečně je to tady! Válka světůůůůůůů,
tradá, sbohem Magdo, alespoň že se ti ten obzázek líbil :D
no tento díl je těsně pred samotnou válkou, je to vlastně jako středověk prakticky, meče, luky a štíty či kopí..
(klik celý článeček)

Návštěvnost+ Info články

6. listopadu 2013 v 18:58 | Elis
Takže... to.. (TO na straně 15 4. ze spodu)

Čas odejít

4. listopadu 2013 v 22:16 | Elis |  Mezikniha ._.
"Dobře, dobře, udělám to" řekla Kate a vzala do ruky jehlu s nití. "Konečně"! zaradovala se Madalim

Dark Rose

4. listopadu 2013 v 20:22 | Elis
Jméno- Furča
Blog- ehm.. :D
Jméno oc-Dark Rose (jinak jen Dark, ale spíše jí říkají Rose)
(en tak jak já nesnáším český dabing -_-)

Povaha- často bývá sama, tichá, miluje kreslení. Každé oko má jiné, kdysi byla za to pro posměch, ale ty časy už jsou pryč. Miluje noc, večer když měsíc září se její srst leskne (spíše má takový stříbrný odraz.. těžko popast, něco..prostě že je trochu více výraznější ve tmě, ale nic extra). Takže, prostě bývá sama, mileje kreslení.. když je s někým cizím jelikož moc poníků kromě své rodiny (matka,otec, sestra a bratr) něco navíc- jednou když v noci kreslila jednu květinu v měsíční záři, měla tehdy zvláštní pocit. když přišla domů a pak usnula zdál se jí sen. O tom že už nebude nic ale že se proslaví svýma kresbama. Každý den se szaží nakreslit co nejlešpí obrázek a čeká že se jednou stane zázrak a její obrázek vyhraje soutěž a ona bude něco více.... jo a ve volném čase se učí magii a různé koula co jí zjednodušují život a tak.. jo a CM má dva štětce, to pak dodám....
Nakažený nebo nenakažený - Pokud možno, ze začátku nenakažený. Nakazí se rychle ale nepůjde to poznat. Bude to pomalu se projevovat. Jeli by se mohla "nakazit" teda až to bude poznat.. počkat píšu to moc složitě.. prostě až tam bude posledních pár nenakažených tak se jí to nakažení začne teprve projevovat ve velkém.
Začne to tím že se jí změní barva očí, zúží se jí zorničky bude jako "posedlá". Pak se jí celkově změní tělo i.. bude furt chcít aby jí ostatní uznávali či co, často bude říkat nesmysly, jako kdyby jí někdo ovládal, ale bušil nesmysly do klávesnice.
Příšera- je jednoroh, ale mě nešel nakreslit roh :D jonak sorry za to ucho ._. děs.. už mě to nebyvilo :D

před

asi nějak tak po, ta hříva není přesná.. ale má potpm strašně dlouhý ocas(i několik metrů :D) špičaté zuby a + jeden rudo-růžový odstín hrívy jako oči. akorát nevím jak by to vypadalo lépe (čili horší :D) jesli takhle nebo s velkými zorničkami :Da s nromálníma

Překlad again + Komix?

4. listopadu 2013 v 17:37 | Elis
Ehm, ako začít.. všimla jsem si v nejčastěji navštěvovaných článcích (mog, já chtěla napsat CH a napsala X, why, azbuko!)

Potřeba se stavit do cvokárny

3. listopadu 2013 v 20:55 | Elis |  Mezikniha ._.
"Další" řekl žeský hlas. Elis se zvedla z lavičky a vešla dovnitř. "dobrý den.. eh, pani..?"
"Eliza" řekla Elis a posadila se. "Brý den paní Eliza, pročpak potřebujete psychiatra?" zeptala se příjmenám hlasem žena.
"No" začala Elis "poslala mě sem má přízelkyně jelikož říkaůla že jsem naprostej cvok" odpověděla zamyšleně
"Dobře..." řekla žena a udělal si další zápisek. "Kolik vám je?" "Třicet sedum, proč?" zejímlom Elis. "Vaše bydlíště?"
"To jsem uvýslechu či co?!" začínala už být našvaná. "Vypadá to že máte výbušnou povahu.." řekla žena a otočila na novou stránku. "Já?!" "Ano, vy... dobře proč podle vaší kamarádky jste cvok?"

"Jachaha! Vykuchám vás a pak vás naložím jako kandované okurky a sním vás jako solný koláče!"
"Elis..?" "Tak se nejmenuji! Niní mi říkejte vaše výsosti, (smích) a copak vy malí ptáčci"
Madalim"od kdy vypadám jako nějákej pták?"

"Dobře, když pominu tohle tak se chovám normálně" "Opravdu?"
"copak mi nevěříte!" vtekala se. "Výbušná pobaha" opakovala žena.

Kaira"Klid, Elizo, hlavně klid.." "JÁ JSEM V KLIDU!"

"Fajn" řekla žena a usmála se "Máte rodinu?". "Ano" odpověděla otráveně
"Děti" "Áno.." řekla ještě více znuděně. "Holičku nebo chapečka?" zeptala se žena a usmála se jak to jen šlo. "Už vím ja se cítí.. cvoci nejsou cvoky dokud nepříjdou co cvokárny.." zamumlala. "Holku" odpověděla na konec a z malého pramínku vlasů si začala plést copánek. "Heleme se, já má taky dcerušku!" vřískla šťastně. "Chudák.." řekla potichu "prosím?" zeptla se stále usmívající se žena. "Nic" odsekla Elis. "A máte, přítele, manžílka?" zeptala se ještě více nadšeně. "Bohužel" zabručela Ëlis. "Jak bohužel?" zesmutněla žena. "neusále mi krade peřinu.. a líbí s emu zvířata které nenávidím" řekla Elis a trochu se zasmála

"Dej to zvíře odemne dál!" sykla Elis. "Pane bože, čeho se bojíš?" zasmál se James. "To zvíře mi zabilo matku a málem i mou nejlepší kamrádku!"
"Máš rád zelenou..?" optala se Kaira "jasně!" "ZABÍT!"

To už se Elis neudržela a začal se smát. "čemu se smějete?" zeptala se Žena a orochu se od ní odtáhla. "Nic.." řekla Elis a utírala si slzy. "A máte kamarádičky?" zeptala se zase ta otravná. "Omg, co to tady je, já jsem fakt ve cvokárně ale já cvok nejsem, kdyžtak magor prosím" řekla znovu a sotva popadala dech. Pak se zhluboka nadechla a otevřela dveře. První co spatřila byla dívka co měla uplně bílé vlasy a jasně modré oči. "Nazdárek, ty tu na mě čekáš Kairo?" zeptala se Elis. "Zdar, Ellen mě poslala" řekla a podívala se na ni z dálky. "Tak co, pomohli ti?" zeptala se. "Jo, právě jsem zjistila že já teda nejsem cvok" zasmála se "zelená.." šeptala a vypadalo to že každou chvílí se zrhroutí smíchy na zem. "Neříkej to hnusné slovo" zavrčela na ni Kaira. "Co Ellenuška chtěla" řekla a zase se začala smát "panečku, to až uslyší James.. manžílek..". Kaira se zastavila "už jsem se dlouho nezeptala jak se vám vašemu vztahu daří!" zasmála se pro změnu ona. "hele, už jsem ti to říkala, vzala jsem si ho jen kvůli Ellen!" řekla bezzbraně. "Opravdu?" "opravdu, kdo by se jiank chtěl s tím úchylem dělit o peřinu" "aaa jak vám slouží povlečení?" "Eh... no.." "CO JSTE S TÍM UDĚLAI!"

no, to asi nikdo moic nepochopí moic xD jen jiá :D


KKTK

3. listopadu 2013 v 17:28 | Elis |  Příběhy
Kačka vzala do ruky meč"terochu těžší než jsem počítala"
Marťa: *učí se jak pracovat se sekerou*
Tadeáš*očumuje Magdu a nevšimne si že mu do výhledu vleze Bumbálková*
Dave*směje se Petrovi který je stále jako poník*
Holman*právě lušti Azbuku*
Já*sedím a jím*
Kedra*právě zjistil jak se ovládá mikrovlnka*
Honza* už davno chcípl*

Magda"To je mi ale krásný den"
Sára" Magdo, to není okno ale obrázek"

Kikina*zuří jelikož ji rupla MP3*
Gabča J. *ovládá obři jeřáby na stavbě*

(Vrr, že by Nějáká jina čast? {Jen mě nezabijejte!})

Kačka"Že je to tu hezke?"
Jakub" to ano"
*le v keři*
"Kačce se libí Jakub!!" Zařvala potichu Marťa
"No fůj" řekla Savarka
*když v tom z jiného keře vyskočí Kamila*"Hele, Kačka!"
Marťa"TO SI DĚLÁTE PRDEL! VŽDYŤ TADY PROBIHA ROMANTICKA ČÁST A TY SEM VTRHNEŠ?!"
Gabča Savrka*zatáhbe ji zpet do keře* "A teď jsi to nenarušila?"

Sára si hodila přes rameno vzduchovku a ohlédla se na verču. "Jsou od tebe z oddílu všeci?"
Verča se chvíli zamyslela a pak řekla "Vítek chybí". Sára se odmlčela a pak řekla "Se vsákne"

Bumbálková*počítá objem vzduchovky*
Hudcova*zkoumá okolní živočichy*
Vaněk*sedí a cpese klobásami*
Semerák Somrák byl poslán na příč Moravou
Serentin *byl poslán na příč Vltavou*
Hrstka*kritizuje Magdin účes*
Pavliš.. počkat co ten tu dela?!

Prostě čáry máry a jsme ve válce !


Vim dil jak prase, ale lepší než ni! :P

Dušičky

2. listopadu 2013 v 23:27 | Elis |  Svět Příběhů
heh jsou snad dneska u nás? O.o měly by být.. prostě jsem dneska byla v Tišnově (hurey!) kde bývám 2x do roka, když je tam výstava minerálů, mám z tama boží ulovky (jsem šutro manijak kdo neví) jinka téma "dušičky" se bude tákat příběhu, bude tu pár úryvku aneb. co se stane když jsou ten den dušičky


Kniha 1. SP- Ledové Srdce

Vítr se zvedl a bylo ucítit že zima už čeká na poslední znamení aby mohla otevřít své chladné a půvabné dveře.
Tiché šlapání po lesní cestě a šustění keřů a jasně bílou srst. Pomalu se slunce vydávalo na dovolenou a noc se chystala ujmout své vlády "končně" řekla udýchaně Kaira a zpatřila starodávné hřbitové dveře. Se zavrzáním je otevřela a vešla dovnitř.
Bylo tady tak prázdno, prošla kolem pár hrobů a dostala se do prostřed kde byla cesta. "I mrtvý si zaslouží trochu pozornosti" řekla potichu a popošla dále. Z těch desítek náhrobků se zahřívala o plamínek svíčky jen malá hrstka. Když došla až na konec uviděla jeden velice starý náhrobek. Sedla si před něj a z brašny co měla přes krk si vzala svíčku. 4istě bílou svíčku kterou položila před náhrobek. Pak se zadí¨vala na svíčku která v zápětí vzplala. Na jejím knotu se objevil modrý plamínek. Kaira se usmála a otřela se o náhrobek, poté si vedle něj lehla." Chybíte mi, ale brzy budeme zase všichni spolu" řekla potichounku a pak zavřela očiomg, mě se dneska zdálo o hřitově a o škole xDD


Kniha 5.

Kate pomalu přistoupila k pomníku kde byla znázorněna vlčice stojící ve větru jak její srst vlaje. Nadechla se a položila před něj svíčku. Ellen se nalepila na Madalim která ji řekla do ucha "Klid, klid..". Kate se ohlédla na Jamese a Wetta. Trošku se usmála a podívala se na Sofii. Ta jen uhnula pohledem. Wett se zadíval na hvězdy. Ellen už začínala cítit jak se jí draly slzy do očí "Klid.." zopakovala jí mile Madalim. "pamatuj si, ona tady s námi stále je. Ale musela odejít dříve než my. Za poviností.. poviností strážce.. ale ona žije, akorát se z ní stala na věky vlčice" pronela Madalim. "Ale už to nebude nikdy tak jako pře tím" řekla Ellen a potáhla nosem. "Ellen.." zkoušel se jí to rozmuliv James. "Ne!" zařvala a utřela si slzy. "Ona byl moje máma! Zrovna se nám začalo dařit.." dopověděla zklesle. Wett jí dal ruku na rameno "My to víme, myslím si že na tebe Elis myslí" usmál se na ni. madalim kývla na Jamese že by už s Ellen měli jít. Když odešli Madalim se vydala za Kate "jak to snášíš?" zeptala se. "Dobře.. docela" odpověděla a sedla si na lavičku. kate zavřela oči "Kaira se mnou ještě tehdy mluvila, říkala že je tu naděje". "Jaká naděje?" zajímalo Madalim. "To nevím, ale už se to ani nedovím Kaira už odešla"
"To moc dobře vím.. taky mi chybí."
(ti co to nechápu tak Elis umřela :(, a právě jsou dušičky, chádk Ellen nezávidím ji..)
----

Lishan si znovu prohlédla Elizu "takže poslední strážce, jo?" zeptala se. "Přesně tak" odpověděla Kaira za ní. "Přesto mi to nejde do hlavy.. Ona má dceru a je poslední strážce.. kdo to sakra vymyslel?!"
"Osud" dodala vtipně Kaira. Eliza se jen dívala na zástupy její předchůdců.. ona má být poslední? Podívala se na dlouhý stul. "Jesli mám být poslední stážce tak jsem, do té války nejdu za vás ale za mou rodinu a přátelé!" řekla naráz a přivřela oči "nestrávím vaše hádaní! Je to hrůza, tam dole lidi trpí a moje dcera čeká kdy se vrátím a víte co? Já ji nesklamu!" řekla hrdě a otočila se aby odešla. "a máte to!" zasmála se Kaira a rozeběhla se za Elizou. "Pěknej projev bloncko" "Díky.. sakra, proč musíš mít bílé vlasy?!


heh, kameny O.o

Pár obrázlů, aneb sexy anketa

2. listopadu 2013 v 23:03 | Elis |  MLP
Kreslim, kreslím stále. Jen tak když by chtěl někdo nakreslit poníka není problém :D záleží jesli by někdo odemně chtěl -_-