Kapitola_1_ Balíme

27. ledna 2014 v 21:05 | Elis |  Crazy Holiday
Konečně jsem s tomu dokopala! Nečekejte nic extra, teprve se balíme :DElis popadla lehkoukošili a hodila jí do kufru. "Kočile, šasy, boty, plavky, čaj, mobil.. svetr!" uvědomila si když četla seznam. Zlatovlasá klisna nakoukla do dveří "Na co chceš bože svetr do tropů?" řekla ve dveřích. "Zales inteligente" zasyčela Elis. "kde jsem to skončila.. áno, svetr.." přiskočila k němu a s dalšími věcmi je naskládala do kufru.
"Zavři se ty plastová bedno!" zařvala White Rainbow a skočilana kufr, který měla položený na postel . "Za deset minut mi má přijet taxi a ty né a né se zavřít!" procedila mezi zuby. Zamávala křídly a vzlétla až ke stropu "Však já ti ukážu" ušklíbla se a plnou rychlostí se vrhla na kufr. Když její kopyta skloula po povrchu ozvalo se tiché zaklapnutí "Já říkala že to dokážu" usmála se pyšně a hrdě si stoupla na kufr. Chvíli tam jen tak hrdě stála a vychutnávala si ten pocit než se opět ovzvalo zaklapnutí. "Co?" ohlédla se nechápavě na zámek. V tu chvíli se výko kufru jako pružina, kterou jste natáhli otevřelo a vymrštilo White Rainbow na druhý konec postele. "Zjevně mě ten kufr nemá v lásce, nebo u mě straší"
Modré botky klapaly na šedých dlaždicích pokrývající celou příchodní halu letiště. Stejně modrá uniforma s bílým šátkem ladily k její černé hřívě s mordým pruhem. Starlight vezla vedle sebe kufr, který držela magií. Její botky klapaly do rytmusu a ona dnes byla ve víměčně dobré náladě. Společně s kufrem zamířila k jedné z přepážek. Prohodila pár slov s hřebcem, který seděl za pultem. Pak položila opatrně svoje zavazadlo na pás po kterém odjelo. Na chvlíli zavřela oči. Z hluboka vydechla. Z myšlenek jí až vytrhl známý hlas. "White Rainbow?" řekla potichu a nechápavě trošku nalonila hlavu. Bílá klisna se tahala s kufrem přímo k řadě u které by jste jen těžko hledali kde začíná. Starlight se pomalu vyšla ke klisně. "Ahoj" pozdravila jí s úsměvem. White Rainbow s sebou trhla a odvrátila pohled od neposlušného kufru. "Nazdáre, často tě nevidím v takové náladě. Co tu vůbec děláš?" zeptala se a pro jistotu si sedla na kufr. "Jedu přímo tam kam ty" ukázala Starlight na tabuli s nápisem "Atlanta". "A kde máš.. kufr?" zeptala se znovu a obhlížela si její uniformu. Starlight si sedla vedle ní "Před chvílí jsem ho odevzdala". "V kolik jsi přišla v tom případě?" koukala na ni White Rainbow. "Před chvlílí" usmála se Starlight "Jsem tu z části prcovně, jako letuška.." při posledním slově si povzdychla "Kéž bych mohla řídit to letadlo.."
A tak klisny společně povídaly ještě dlouhé minuty než se dostala Rainbow na řadu. Mezitím co už se pomalu odebíraly chodbou připevněnou jako tunel k letadlu, někdo teprve přicházel.

"Sakra! Za půl hodiny mi to letí!" vykřikla Elis a vrhla se přímo do dveří letiště. Byly tam dvě přepášky s nápisem Antlanta, jedna ještě s poměrně dlouhou řadou a jedna s modrým kobercem a naproto prázdná "Někdy si lepší připlatit" oddychla si a elegantně se narovnala.


Zatím mám jen toto, omlouvám se za chyby..
Leuš, neboj se, nezapoměla jsem an tebe, ty budeš ale až jako další
Ani jsem nezapoměla na Rai a její podrobnosti, ale nechte se překvalit xD
Bacha, kufr může být zákeřný
A nezapoměl ajsem ani na Starlight že chce být pilot, neboj se, budeš.. jen za velice zvláštních okolností xD
Jak jsem psala, NIC se neodehrává v Eqestrii!
Tak to zatím še..
A potřebuji více lidí, tak kdo by chtěl se ještě zúčasnit, napište ko kkomentářů
A omlouvám se pokud jsem vaše oc blbě vystihla xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | 28. ledna 2014 v 14:59 | Reagovat

Skvělý hodně dobře napsané Rai jsi vystihla přímo prvotřídně :3.

2 Mico Grey Mico Grey | 28. ledna 2014 v 19:23 | Reagovat

Ono je to až také šudné čítať o poníkoch akoby v ľudskom svete (lietadlá, taxi) ale v dobrom! :)

3 + Platy + + Platy + | Web | 29. ledna 2014 v 17:19 | Reagovat

Můžeš přidat i mojí Defi, jestli chceš C: C< Mimochodem vypadá to, že to bude fakt kvalitní povídka, nice job! <3

4 Ovladač Furča Ovladač Furča | 29. ledna 2014 v 17:39 | Reagovat

[3]: oh, budu ráda :3

[2]: já vím xD zatím je to dovné, ale pka tu bude lepší

[1]: alespoň že to xD

5 Lea Lea | 29. ledna 2014 v 18:12 | Reagovat

Ohoho, tak to bezva! o_o
Škoda jen, že tam není Honey Dream, ty její hysterický výlevy.. :D A koho jsem to ještě měla..? Tak se nechám překvapit, no :D. Prostě GOOD JOB :3

6 rainbowdash01 rainbowdash01 | 11. května 2014 v 21:14 | Reagovat

Ptáky bych si chtěl jednoho přidat:

Jméno: Tadeáš
Pohlaví: kluk jako buk
Srst: pleťová, podobná lidské kůži
Hříva: hnědá, někde hluboko uvnitř hřívy je schovaný blonďatý pramínek, ale nejde vidět
Talent: velice inteligentní, vysoké IQ... Jde to vidět například tak, že umí chodit po zadních a chová se rozumně a inteligentně jako člověk
Povaha: velice zlý, využívá toho, ze je chytrý aby páchal zlo a škodit ostatním
Typ: vodní poník

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama