"Nikdy nevíte kdo je další oběť"- Sierra

29. ledna 2014 v 18:12 | Elis
Stojím. Sotva stojím a zhluboka oddychuji. Proč? Opakuji si stále.. V puse cítím pachuť kovu... kovuOtevřu oko, mé pravé oko.. mé našedlé oko, které tak bolí.. Otevřou se dveře. Snažím se zaostřit, ale marně. Jediné co vidím je v šeru siluetu poníka. Řídám se instikty. Instinkty predátora. Vytasím své kovové zuby, ostřejší než dýka. Pak, ale uvítím okovy. U každé nohy a křídel. Nemohu se pohnout. Otveřu pusu a zasyším jako kočka, pka se to zní spíše jako vlčí vrčení. Začmu oddychovat ještě víc. Náhle se po místno rozlehne světlo. U dveří stojí hnědý hřebec, má na sobě sice spoustu brnění a krutů, ale oproti mému tělu to není nic. On je totiž to co je.. a já? Zrůda. Mohou zakrát mé jizvy novým kouskem plechu, ale vzpomínky na přítelé mi nikdy nevezmou. Ani ty jak ležím na stole a svírám se v křeči. Cítím jak dlouhé a tenké jehly od stříkaček se mi zabodávají do všech částí těla. Chci křičet, ale mé stuhlé svaly mi to neodolují. Dali mi kovové tesáky, drápy, nejsem to já. jsem jen kus plechu. Necítím. Nemám cit. Jen predátorský put.
"Heleme, se" ušklíbne se hnědý hřebec. Chci se mu vrhnout po krku, ale cítím jen jak se mi zabodává bolest do krku. Stojí v dostatečné vzdálenosti že i kdybych se utrhla tak stihne utéct. Ale on jde blíže. Je tak blízko že když zase vyjedu jsem téměř u jedho obličeje. Zavrčím, toužící po krvi. Jeho úšklebek ve mě vyvolává stále větší zlobu. Dělá mi takové naschvály... "Jak vidím daří se dobře, Sierro" oslo ví mě. Je to jeho zásluha to co jsem. Ale kdo to mohl čekat? Ještě před pár dny.. "myslím si že tvý přátelé budou pyšní na to jak rosteš" řekne jako kdyby se mi vysmívál do tváře. Prátelé? přátelé.. pproč.. jsem jim to musela udělat.. to mi stačí. Možná jsou lana a okovy dost těžké a silné aby zadrželi mojí sílu co mi dali, ale vůli nezastaví. Zatnu zuby a v tom uslyším první zapraskání.

Zase nejáké to mé vypasání xD Vlastně poté co jí po výbuchu nahradili části děla měla jen ("jen" xD) kovovou nohu, oko a pár částí. Pak jí ale začali využívat, dodělai jí křídla kovová a roh (bez magie nečekaně) Na obrázku má ještě starý účes. Pak jí, ale začali dávat i kovové buby a stala se něčím jako testovací myš. A tak :)
Samozřejmě na base xD

+

uvědomila jsem si že jsem vám to ještě neukázala.. tak výtvor z nudy xD
nebo ukazovala? O.o
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 29. ledna 2014 v 18:22 | Reagovat

Tak supr, je mi jí vážně líto. :(
A já to píšu všude, na DA i sem :D.
A obrázek ukazovala, hehe. :D
AS prosím, nakreslíš mně? :(

2 Niky Niky | 29. ledna 2014 v 18:29 | Reagovat

Chudáček :-( vůbec si to nezaslouží

3 Mico Grey Mico Grey | 31. ledna 2014 v 14:04 | Reagovat

Chúdatko :C Ale ona je silná! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama