Poznávačka začíná!

14. ledna 2014 v 16:33 | Elis
Tu je další krátký díl, pokračování Babky kořenářky a honem za ovladač O.o
Vsázím si na Leu že urččitě jednoho z nich poznáš, je tam jedna velice důležitá informace na k poznání, ale nevím zda si pamatuješ co se ještě dělao na odlačí :P


Seskočila z koně a chytla do ruky malého kolouška. V druhé ruce držela pytel s další zvěří. Zamířila přímo k místní masně kdepravidelně dovážela ulovené zboží. Její dlouhé, vlnité, místy až kudrnaté, hnědé vlasy nosívala nejčastěji rozpuštěné. Milovala jezdit na svém koni s lukem v ruce a honit zvěř. Když otebřela staré dveře zacinkal zvoneček.
Z poza polic se objevila žena ve středním věku s trochu širší postavou. (Tak co, toto neuhodneš Lei, co? :D)
"Á, Gisell nám přinesla čersvé maso!" řekla s úsměvem a vytrhla jí pytel z ruky. "Tu kůži chci zpět" řekla přísně. "A proč? Stejnak jich už máš stovky" zejímalo ženu. Gisell si jen něco pro sebe zamumlala a nakonec řekla "prostě mi dejte peníze a tu kůži si zítra vyzvednu". V ruce kde před chvílí držela pytel se zvěřinou teď měla pytlík se cinkajícími mincemi. Hodila kolouška na pult a otočila se směrem ke dveřím.
Když došla ke koni proběhly kolem ní malé děti tak rychle že si jich nevšimla a do jednoho narazila "Hej, dávaj pozor!" zařvala na ně. Dnes se s nikým neměla náladu bavit, dnes vážně ne. Vysedla na statného hřebce jehož srst měla tmavě hnědou barvu a černá srst společně se svalnatou postavou donutily člověka se dvakrát rozmyslet zda se k němu přiblýží. Kolem sedla byly nejrůznější zraně, přes meče, sekeru, luku až k malým a nepodstatným věcičkám. Taky tam byly sítě pytle, dráty, vše co by si člověk přát pro to ulovit zvíře. Vyhoupla se do sedala a dala hřebcovi pokyn aby se rozjel směrek ke bráně.

Makej, makej! řvala na sebe v duchu ještě malá dívka která utíkala zkrze malé uličky. Bedna! pomyslela si a vlezla mezi hromadu krabic. "Najděte ji!" řval hlas který se mihl kolem ní. Pak bylo slyšet dusání několika nohou. Ještě pár minut seděla mezi krabicemi a k hrudi si tiskla malé kovové potrubí. "Neboj se tebe se nikdy nevzdám" usmála se. Kdyby nevedla podfukářský život, občas by se umyla člověk by si mohl myslet že vidí anděla. Její čistě zlatavé vlasy, ani né moc dlouhé, přirozeně tvořící lokny a kudrlinky na konci s modrýma očima jako dno moře dodávaly nadpřirozenou krásu. Ale to by se nejdříve musela umýt. Když se nakonec rozhodla opustit úkryt vyběhla k lesu,přímo do hlubin lesa. Vychovali jí z části vlci a tak se pravidelně vrací ke své smečce, dnes nepříjde ale s prázdnou. (Tak co Lei, potrubí ti nic neříká? xD Ani otravná Klie?!)

"Ne, ne ne!" řekla unaveně rudovlasá dívka. Měla krátké rovné na konci roztřepené vlasy. Postupně ke konečkům dotávaly přes oranžovou až žlutou barvu, proto její vlasy připomínaly spíše oheň než vlasy. "Ne!" začala se vztekat a prohrabovala nabítku šatů. "To tu nemáte nic pro mě?!" zařvala a její jasně zelené oči probodávaly přodavače. "Mm-máme tu něc-o nového, ale to je je-e-eště v krabici" zakoktal. "Ach ták" povzychla si a zavřela pomalu oči. "Rozbal te ji" "Ano madam". (Tu asi nepoznáš O.o) Kamara, kouzelná dívka ohně, partřila k bohaté rodině a nebyla zrovna hodné povahy. Hodně si dala záležet na vzhledu a byla zvyklá být ta královna krásy. Prodavač přiběhl s dřevěnou krabicí. POmalu k ní popošla a otevřela víko. Byly tam černé kraší šaty které měly ohnivě našité ornamenty "Perfektní" ušklíbla se.

Malá holčička si poskakovala po louce, měla tak čistě světlé a jmené vlasy že na dením světlu dostávaly odraz duhy. Byl to člověk optimista, dokázala rozávat jen radost a utěšení, čistá duše. *ach můj bože ta přihláška na odlačí se tak dlouho načítá -_-* (stejnak jsem se tam dozvěděla o ní hovno ._.) Člověk by jí nazval šílencem, ale ona byla jen milá. (Asi nevíš Leuš co, přiznej se! :D) Amélie. I když jí Každý říkal Ami. MIlovala jaro a všechny svátky..


MHUWAHA, TADY TO JE, POSTAVY Z ODLAČKY ZNOVU OŽÍVAJÍÍÍ
Kamara- insporace pro dnešní Koran, vlastně jsou totožné.. akoát vzledově, ale na začátku vypadá Kamara jinak.
Ami- Ach, šílenec so všude sral duhy :DD Vážně si ju Leo nepamatuješ? Byla nej kamarádka Klie :3
Klie- Dnešsní inspirace pro Ellen, na odlačí docela často štvala Nicka ( tehdejší postava Sand) a furt mu něco dělala s potrubím xDDDDDDDDDD (když byla vlk jak mu ho rozkousala :3)
Gisell- dnešní inpirace pro Kate. Mají toho hodně společného, taky že každá postava z SP má svou hlavní zbraň, u Elis je to její milovaný mečík, Kate zase její luk :3 Koran zase upřednostňuje dýky a menší a nenápadné.

3 základní pravidla Elis než vztoupí do nového příběhu-
1. Zapomene kdo je (To všichni známe xD)
2. Zbav se Kairy
3. Mej u sebe svůj meč :3

A tady již hvězdná KLIE ako pony O.o

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 14. ledna 2014 v 18:23 | Reagovat

Vše je skvěle napsané ,ale musím říct že nejvíc se mi líbilo to první. Chudák koloušek. Jinak ty tři kroky jsou vážně poučné.

2 Lea Lea | 14. ledna 2014 v 21:19 | Reagovat

Hej, tak ty do mě vkládáš naděje?! :-D
Poznala jsem Klie. ^^ Vzhledově je docela podobná s Elis, co? :D
Pak jsem poznala Gisell.. Hel yes! Gisellinka, malilinká! :3
Jinak pěěěkné! Ta "služka" mi někoho připomíná, já ji znám! :D
Ale nevím, :D Přiznávám, že jinak nevím. Heh, ty snad *už mlčím* :D

3 Furča - Elis (Kaira :3) Furča - Elis (Kaira :3) | Web | 14. ledna 2014 v 21:46 | Reagovat

[2]:  vkládám :D
Klie.. je prakticky Elis ale v tmavší verzy, má tmavší vlasy a oči ^^
Gisell.. ach ta mi začala chybět, nemohla jsem jí na odlaku nechat ležet ladem :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama