Listopad 2014

Well..

29. listopadu 2014 v 20:28 | Elis
Dejme tomu že můj nový blog blbne...
Tak jsem dočasně zde.

Ráda bych byla na blogu ale já totálně nemám na to čas. Neříkám že nemám čas. Spíš jde o to že nemám žádný den volný kromě soboty a tu se válím v posteli celý den nebo jdu do čajovny a vracím se v sedm.

Každopádně o těch co stále ví o existenci tohoto blogu mám novinky.

původně jsem to chtěla nechat až na leden 2015, ale nakonec o tom informuji dříve. Podle toho (a měly by) pokud výjdou vánoce tak 2015 by měla vyjít má první oficiální 10 min animace (první čáast příběhu) jakého to zatím neřeknu. mám strašně moc plánů, ten příběh bude mít pět nebo 6 částí jak to výjde. Pak mám v plánu i kratší animace okolo 40s-1m. Mám jich v plánu asi pět. Tři jsou pro určité lidi :3 (asi..) 2015 je veliký rozsah.. kdy to bude? Asi ve druhé čtvrtině, ale nevím. v První čtvrtině vyjde první díl který už mám i na papíře tužou asi na 6 stran začatý.

Změna téma!
Huhúúúúúú, season 5 se blíží každým nádechem! Další důvod proč mám ráda jaro :3 (Miluji narozeniny, jsem si chtěla přát na vánoce triko s Derpy(a to triko bylo úúžasné) nebo s Discordem (jelikož opět bylo úplně úžasné vzledově) ale přičtěte si poštovné atd.. tak čekám na duben na narozeniny :3
co se týče S5 wish list bude v jiném článku, tady chcu napsat jen mé domnívání na epizody které jsou oficiální že budou.

Pinkie family- Hú, maud je zpět a celá Pie rodina! Doufám že tam moc nebou motat zbytek mane six by mi to zkazilo epizodu.... doufám že je to ta jedna co bude psat Larson.. prosíííííííííííííííííííííím.. ale nějýká/a G.M Berrow napsal/a Pinkie epizodu.. whyy

Luna bude mít noční můru- omg, na toto se těším nejvíce. Luna epizode! huhú. No stále ještě v S5 by měla být epizoda s Appleboom ve snu, doufám že je nepropojí (Mimochodem Sweete´s epizoda v S4 byla lepší než Scoot´s pro mě teda :/ tak jsem zvědavá na tuto)

Coco Pomel (či jak se jmenuje) je zpět- ok... že by další výlet směr Manehattan?

Twilight se bude vyrovnávat se strátou knihovny- Larson říkal že píše epizodu kde se snažil aby byla co nejméně bez humoru. Mohla by tzo být tahle. Awwww jsem jediná které tak chybí ten strom?

Nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé..
Behehé.... Jesh Haber či jak se jmenuje.. why.. z S4 mám ráda jen jednu jeho epizodu.. (S4E3) proším.. neudělejte z S5 katastrofu.. mysli pozitivně, je tam Dave polsky, Megan, a Larson.. to nemůže být špatné.. a Amy.. Amy, wat? Ona asi bude psat další muzikální ep? O.o
Né já už nemůžu více myslet, Larson říkal že s epokusil napsat nevtipnou epizodu, ale zárovenň řekl že v ep. s5 bude o Cadence, Luně a Tii.
Nemám ráda teorie.. buwaha..

why.. asi další 3 nebo 4 noví spisovatelé....
A Cindy Morrow je zpět.. mám se bát nebo být ráda..
Scott Sonneborn.. to je asi můj nejvíce neoblíběný spisovatel pro S4.
Eh já se bojíííííííííííím....
Už nevím co píšu
A bojím se
Moc
S5 může být to poslední
A dávalo by to logiku
Když řekli že MMC (Finále S3) bylo první částí ze tří konce MLP
Co když konce který napsal Larson? RTo by se S4 nepočítalo!
Cot u vůbec dělám... se vrátím radši k šití